Oturma Odası , Salon

Tarzınızı Yansıtan Kanepe Modelleri

Written by Secret

Evinizin dekorasyonunda söz sahibi olmak, her mobilya parçasında, her aksesuarda size özel anlatımlar yakalamak ve size sunulan değil de sizin canınız nasıl isterse öyle bir dekorasyona imza atmak istiyorsanız biliyoruz ki tercihiniz tek ve özel parçalardan oluşan bir mekan yaratmak.

Bu yazımızda böyle bir mekan elde etmek için gerekli olan tüm ev dekorasyon ürünleri içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olan tarz sahibi kanepe modellerini anlatmayı seçtik. Evet tarz sahibi konforlu mobilya dedik, çünkü sizlere tanıtmak istediğimiz kanepe modelleri kesinlikle çok özel tasarımlardan oluşmakta ve her biri bir dekorasyon tarzını yansıtmakta. O halde tek tek bu konforlu kanepe modellerini sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Chesterfield: Bol kıvrımlı, kapitoneli bu koltuk elegan görünümü sevenlerin tercihi. Asil ve dik başlı duruşu olan bu koltuk biraz da kanepelerin lordu gibidir. Ama her eve uyacağını söylemek zor. Daha çok ofislerde tercih edilen bu koltukları deri kaplama görebilirsiniz.

Modern Kanepe: Ev dekorasyonunda en çok tercih edilen kanepe modellerinin başında yer alan bu kanepeler gözümüze biraz kişiliksiz gibi görünse de aksesuarlarla zenginleştirildiğinde oldukça hoş görünmekte. Üstelik pratik ve rahatlık ön planda olduğundan tercih etmek bizim için daha kolay bir hale geliyor. Modern kanepelerin sağladığı rahatlığı diğer stillerde bulmak çok daha zor.

Modüler Kanepe: Bu kanepeler ise fonksiyonelliğiyle ön planda. Çünkü bu kanepeleri ihtiyacınıza göre birer lego gibi parçalara ayıp farklı şekillerde kullanabiliyorsunuz. Üstelik çok taşınan biriyseniz sürekli değişen ev planında işinize yarayabilir. Ya da dar mekanlar için pratik bir kullanım sağlayabilir. Artık çok farklı modellerini de bulmak mümkün ve hemen hemen tüm mobilya markalarında görebilirsiniz.

Country Kanepe: Genellikle çizgili ya da çiçek desenli olarak gördüğümüz bu kanepeler zarafetiyle ön planda. Büyük, geniş bir kanepede, yastıklar içinde gömülmekten hoşlanıyorsanız bu kır evi stilinde kanepeler tam size göre. Country tarzı tutkunlarının bayıldığı bu kanepeler modernize edilmiş halleriyle her yerde karşınıza çıkabilir.

Josephine Kanepe: Buna bir keyif kanepesi desek yeridir. Kendinizi bir sarayda gibi hissettiren bu kanepeler aslında uzanma amaçlıdır. Okuma koltuğu olarak da bilinen bu kanepeler konforlarıyla ön planda. Dizilerde bol bol karşımıza çıkan bu koltuğu romantizm tutkunları çok seviyor.

Ancak bu dekoratif kanepe modellerinin yanı sıra rahatlığın ön planda tutulduğu, modern, yumuşacık, kesinlikle işlevsel olan modern kanepeler ise oldukça tercih ediliyor. Galerimizi tıklayarak sizlerin de hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu muhteşem ve rahat kanepe modellerini inceleyebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.