Ev Aksesuarları

Tavuskuşu Temalı Dekoratif Biblolar

Bazen mutsuz olduğumuzda, günün  yorgunluğundan ve hızlı yaşam temposundan sıyrılarak kaçabileceğimiz, kendimize ait olan ve içinde rahat etmeyi istediğimiz bir ortam yaratmak istediğimizde evimizde yapacağımız küçük değişikliklerle kendimizi mutlu etmeye çalışırız. Huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmek, evimizi enerjik, anlamlı, canlı, dinamik ve konforlu hale getirebilmek için sürekli yenilikler yapar, dekorasyonu değiştirir ya da küçük aksesuarlarla farklılıklar yaratmaya çalışırız.

Bu aksesuarlar içerisinde belki de en güzellerinden bazıları kuşkusuz uğurlu bir obje, belki bir sevimli ve güzel hayvan figürünü, belki bir cam aksesuarlar olabilir. Ancak en anlamlısı evinize uğur getirecek, sizi her baktığınızda mutlu edecek, şansınızı açacak bir dekoratif obje son derece yerinde bir seçim olacaktır. Mesela tavuskuşu temalı aksesuarlar güzel bir tercih olabilir.

Bildiğiniz gibi dünyanın bir çok yerinde, bir çok farklı kültürde insanlar evlerine şans getirmesi için uğurlu olduğuna inandıkları eşyaları ya da onların dekoratif tasarlanmış olanlarını koyarlar. Özellikle de tavuskuşlarının Uzakdoğu mistik düşüncesine göre eve uğur getirdiğine inanılır ve bu eşyalar için özel köşeler hazırlanır. Sizin için hem görüntüsü, hem de içinde barındırdığı zıtlıklar, hem de mitolojik etkisi ile tavuskuşu bibloların mükemmel bir dekoratif aksesuar, aynı zamanda da ideal bir ev uğuru objesi olabileceğini düşündüğümüz tavuskuşu temalı dekoratif aksesuarlardan oluşan bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak evinizin uğuru tavuskuşu biblo örneklerini yakından inceleyebilir ve eviniz için düşünebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.