Ev Aksesuarları

Vintage Dekoratif Porselen Örnekleri

Written by Secret

Bir moda terimi olan Vintage geçmiş yıllardaki döneme ait tek ve özel parça ya da koleksiyonlara verilen isim olarak tanımlanmaktadır. Önce eşyalarda, sonra otomobillerde ve daha sonraları modada kullanılmaya başlanan Vintage bağbozumu anlamında da kullanılmaktadır. Bir eşyanın, objenin vintage olarak tanımlanabilmesi için bir geçmişi olması yada belli bir zaman dilimini temsil edebilmesi gereklidir. Bazen bir akıma ait olabilir ya da önemli bir modacıya, tasarımcıya.

Vintage modası her zaman sevilmiştir. Bize geçmişi ve ona olan özlemi hatırlatır. Son zamanlarda günümüz modern çizgileriyle vintage tarzı birleştirilerek yeni bir trend yaratılmıştır. Vintage koltuk takımları, vintage perdeler, vintage aksesuarlar. Özellikle de vintage dekoratif objeler oldukça ilgi çekici. Galerimizde sizler için izlerken keyif alabileceğiniz dekoratif vintage porselenlerini hazırladık. Galerimizi tıklayarak bu nostaljik aksesuarları inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Son Moda Dekoratif Duvar Aksesuarları başlıklı makalemizde Dekoratif duvar aksesuarları, duvar süsleri ve modern duvar aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..