Ev Dekorasyonu

Vintage Tarz Sehpa Modelleri

Değerli Secrethome.net takipçileri. Bu yazımızda sizlerle nostaljik ve romantik dekorasyonun vazgeçilmez ve bu dekorasyonu oldukça anlamlı kılan vintage stil sehpa modellerinden bahsetmek istiyoruz. Vintage tarz bilindiği üzere eski yıllarda kullanılmış olup dekorasyonda kullanılan sehpa, dolap, halı, aksesuar ve benzeri mobilya ürünlerinden oluşan dekoratif uygulama biçimine verilen bir ad olarak kullanılmaktadır. Özellikle son yıllarda büyük ilgi gören ve zarif şıklığı ile de kendinden sıklıkla söz ettiren Vintage dekorasyonun en belirgin özelliğinin eskiyi anlatan, eskiden kullanılmış olan, yaşanmışlığı olan eşyaların günümüz dekorasyon anlayışı ile harmanlanarak beğeniye sunulması olarak da tanımlanabilir.

Vintage dekorasyonun renklerinin toprak tonları, pastel tonda pembeler, maviler, yeşiller ve beyaz olarak sıralanabilir. Danteller ve çiçekli dokumaların bu tarzda önemli bir yerinin olduğunu belirtmek gerekir. Özellikle de vintage tarzı sehpalarda kendini gösteren çiçekli bezemelerin, nostaljik vurguların, zarif ve küçük hatların dikkati çektiği gözlemlenmektedir. Küçük vintage tarzı bir sehpanın ortamı nasıl romantik bir görünüme soktuğu, zarif ve estetik bir havanın mekana hakim olduğunu gözlemlemek inanılmaz bir deneyim yaşama imkanı sunabilir.

Romantizmi ve nostaljiyi sevenler ve özlem duyanların ilgisini çekebilecek olan Vintage tarz sehpalar için galerimizde yer alan görselleri inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.