Mutfak

Yaratıcı İtalyan Snaidero Mutfak Tasarımları

Ünlü İtalyan mutfak tasarımcısı Snaidero mutfaklarda İtalyan rüzgarları estiriyor. Snaidero mutfamodellerinde fonksiyonellik, konfor, estetik ve ihtiyaca yönelik tasarımları görebilirsiniz. Genellikle mutfak modellerinde açık raf sistemlerini  tercih  eden  Snaidero,  fırın, buzdolabı  gibi  üniteleri duvara gömülebilen paneller şeklinde üretmiştir. Rahat  çalışmayı ve  kolay işleyişi sağlayan  raf ve dolap sistemleri,  dışarıya  uzanan  mutfak  tezgahları  ile  oldukça modern bir görünüm sergilemektedir. Bu mutfak tezgahları aynı zamanda bar olarak da kullanılabilmektedir.
Snaidero  mutfak  tasarımlarında  parlak  renkleri  cesurca  kullanmıştır.  Mutfaklara hareket  katan  bu  renkli mutfak tasarımları ile mutfakta geçen zamanın kaliteli olması hedef alınmıştır. İtalyan  Snaidero  mutfaklarında pratiklik, modernlik ve görsellik vardır. Paslanmaz çelik tezgahların kullanıldığı modern Snaidero mutfak modelleri ile mutfağınız  şık ve ferah bir  görünüme  sahip  olacaktır.  Gizli ve  fonksiyonel  çekmece  ve  depolama  alanları  ile mutfaklarda rahat dolaşım ve hareket imkanı sağlanmakta ve yerden tasarruf edilmektedir. 
Galerimizde İtalyan Snaidero mutfak modellerinden oluşan oldukça güzel bir dosya hazırladık. Hayran olacağınız bu modern mutfak tasarımları için galerimizi tıklayarak fikir edinebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.
İtalyan Snaidero Modern Mutfak Modelleri (2)
İtalyan Snaidero Modern Mutfak Modelleri (6)

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.