Mutfak

Yargıcı Home Özgün Porselen ve Seramik Modelleri

Yaklaşık kırk yıl önce ülkemizde hazır giyimin yeni yeni oluşmaya başladığı zamanlarda, sadece erkek gömleği üzerine açılan bir mağaza ile temelleri atılan ve hemen ardından şehirli kadını tema olarak benimseyerek kadın koleksiyonlarını da tüketiciye sunan Yargıcı, markalaşma sürecini tamamlamış, seçici ve beğenisi yüksek bir müşteri profili yakalamış ve trendi belirleyen kabul görmüş bir Marka olarak sektörde yerini almıştır. 2001 yılından itibaren sadece kadın koleksiyonu tasarlamaya başlayan Yargıcı bunun yanı sıra kozmetik alanında da adından söz ettirmiş ve bunlarla da yetinmeyerek kişiye iyi giyinme, iyi yaşama ve bir tarz sunma amacıyla yaşamın her alanına hitap eden dekorasyon ve ev aksesuarlarını da eklemiştir.

Yargıcı Homeworks yeni koleksiyonunda tema doğa ve deniz olarak belirlenmiş olup Yargıcı porselen ve seramik ürünlerinde de bu esintileri görmek mümkün. Bir evde ihtiyaç duyulan her ürünü bulabileceğiniz Yargıcı Homeworks 2018 koleksiyonunda eşsiz güzellikte ve özellikle de el yapımı dekoratif aksesuar ve mutfak eşyalarını bulabilirsiniz.

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.