Ev Dekorasyonu

Yatak Odanızda Beyaz Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Yatak Odası Dekorasyonları zarif ve romantik görünümleri ile yaz aylarında sizleri bir rüya alemine götürüyor. Beyazın dinginliğini, sakinliğini, ferahlığını hissedebileceğiniz beyaz yatak odası modellerinde beyazın yanı sıra soft renkler de kullanılabilir hatta özellikle de pastel renkler, uçuk pembeler, lila, maviler, pudra, yeşiller ve turkuaz bu dekorasyona çok yakışır. Beyaz rengin hakim olduğu bir yatak odasında huzur bulabilir ve tüm yorgunluğunuz üzerinizden atılabilir.

Beyaz yatak odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken mekanın tamamını beyaza büründürmemektir. Çünkü bembeyaz bir yatak odası son derece sıkıcı olabilir ve boşluk hissi uyandırabilir. Bunun için çok açık renkler bile olsa mutlaka başka renk tonlarına da beyaz yatak odası dekorasyon uygulamalarında yer verilmelidir. Yatak Odaları İçin Beyaz Dekorasyonlar genel olarak beyazın yanında başka renk kombinlerinin de kullanıldığı, beyaza yakışan renkli aksesuarların kullanıldığı, yatak örtüleri, perdeler ve de halılarda açık tonlarda da olsa renkli seçimlere gidildiği bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Böyle bir dekorasyonda şık bir avize, bir sarkıt ya da abajur bu dekorasyonu tamamlayabilir.

2016-2017 Beyaz Yatak Odası Dekorasyonları için önemli bir nokta da duvarların süslenmesidir. Bunun için abartıya kaçmadan renkli bir tablo, odanın tüm havasını değiştirebilir. Galerimizi tıklayarak sizlere fikir oluşturması açısından seçmiş olduğumuz Beyaz Yatak Odası Dekorasyon Fikirlerini inceleyebilir ve kendi yatak odanız için beğendiğiniz bir uygulamayı seçebilirsiniz.

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.