Ev Aksesuarları Ev Dekorasyonu

YENİ Dekoratif Lamba Modelleri (2018)

Written by Secret

Hepimiz bin bir emek ve para harcayarak satın aldığımız evlerimizin harika görünmesini isteriz. Önce özene bezene mobilya seçeriz, sonra. Halısı, perdesi derken ev dekorasyonumuzun büyük bir kısmı tamamlanmış olur. Geriye ne mi kaldı? Tabi ki dekoratif aksesuarlarımız. Onlar olmadan dekorasyon asla tamamlanmış sayılmaz. Peki, nedir bu dekoratif aksesuarlar? evimizin şıklığına şıklık katan, kimi zaman bir çiçek vazosu, kimi zaman ayaklı bir masa üstü saati olarak karşımıza çıkan Detay eşyalardan bahsediyoruz. Doğru aksesuarları da seçip evinize yerleştirdiğinize göre geriye tek bir şey kaldı o da dekoratif aydınlatma sistemleri, yani lambalar. Eğer siz de evinizin şıklığına şıklık katmak istiyorsanız ve doğru bir aydınlatma nasıl olmalı? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Biz bu yazımızda evlerimizin en önemli detaylarından biri olan lambaları inceleyeceğiz. Haydi, gelin lamba modellerini ve doğru aydınlatma şekillerini hep birlikte irdeleyelim.

Doğru bir aydınlatma sistemi nasıl olmalı?

Aslında evinizin şıklığı tamamen nasıl aydınlatıldığı ile ilgili desek herhalde abartmış olmayız. Çünkü eviniz doğru renkte ve doğru açıda ışıkla aydınlatılmadığı zaman o özene bezene seçtiğiniz mobilyalarınız ve birbirinden şık dekoratif aksesuarlarınız yeterince iyi gözükmeyecektir. Peki nasıl olmalı doğru bir aydınlatma? Arık bir odada tek bir aydınlatma sistemi kullanmak neredeyse piyasadan tamamen kalktı. aydınlatma sistemlerinde en yeni trend, kendinden aydınlatmalı tavanlar. Kendinden aydınlatmalı tavanların en büyük özelliği avize kalabalığın tamamen ortadan kaldırmış olması ve odayı; parlak, canlı ve göz yoran bir ışıkla değil loş bir ışıkla aydınlatıyor olması. Eğer böyle bir aydınlatma sistemi benim evim için uygun değil diyorsanız ve aslında tam bir avize tutkunuysanız yazımızı okumaya devam edin. Yazımızın üçüncü kısmında avize modellerini inceleyeceğiz.

YENİ Dekoratif Lamba Modelleri (2018)

Birbirinden şık ve modern dekoratif modelleri

Evinizin şıklığını tamamlamak için kullanabileceğiniz yüzlerce hatta binlerce avize modeli mevcut. Hatta o kadar farklı ve şık avize modelleri var ki, gördüğünüzde, bu avize olmadan benim evim kesinlikle yarım kalacak dersiniz. Eğer spor tarzda döşenmiş bir eviniz varsa, tercih edeceğiniz aydınlatma sistemi de aynı oranda spor olmalı. Bunun için masa üstü, duvar ya da tavan aydınlatma seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Eğer klasik bir tarzınız varsa ve mobilyalarınız açık renkli ise beyaz ışık kullanabilirsiniz. Ahşabın hakim olduğu bir odada sarı ışık tercih etmeniz daha doğru bir seçenek olacaktır. Eğer mobilyalarınız çok açık renkli değilse sarı ışık kullanmanız odanıza daha sıcak bir hava katacaktır.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
busysosoispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispyflexispy