Oturma Odası , Salon

Yeni Trend Ahşap Yemek Masası Modelleri

Şimdi moda ahşap mobilya. Özellikle de doğal işlenmemiş ahşaptan üretilmiş mobilyalar çok revaçta. Son zamanlarda oldukça ilgi çeken Shaker stil dekorasyonda kullanılan ham ahşap mobilya, kendini ahşap masalarda daha da güzel göstermekte.  Galerimizde sizler için birbirinden güzel, klasik tarzda, modern, spor, avangard, özel tasarım ahşap yemek masası modellerinden en güzellerinden örnekler seçtik. Çoklu sandalyeye sahip, altı kişilik, dört ya da sekiz kişilik yemek masalarında tasarım harikaları görebilirsiniz. Ayrıca sıradışı modellerin de ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Eğer bir kır eviniz varsa ya da country tarz bir dekorasyona sahipseniz gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kütükten üretilmiş yemek masaları hoşunuza gidecektir. Koyu renk ahşabın yanısıra, açık renk, cilalanmış, ham olarak kullanılmış yemek masaları ile sıradışı sunumlar elde edebilirsiniz.

Galerimizi tıklayarak bu ilginç, birbirinden güzel, farklı ve özel tasarım yemek masası görsellerini inceleyebilirsiniz. Eviniz için uygun bir modeli tespit edip dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. İşte ahşap yemek masası görselleri…

2018 Ahşap Banklı Yemek Masası Modelleri (2)

2018 Ahşap Yemek Masası Modelleri

Ahşap Modern Yemek Masası

Klasik Ahşap Yemek Masası

2018 Ahşap Yemek Masası Modelleri (2)

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.