Ev Dekorasyonu

Yeni ve Modern Ev Dekorasyonu Fikirleri 2018

Göstergeler ve alınan duyumlar 2018 yılının iç tasarım ve dekorasyon alanında klas, lüks ve çok yönlülük içeren bir yıl olacağını göstermektedir. 2018 yılının trendleri retro, klasik ve modern dekorasyon fikirleri ile egzotik motifler, sanatsal detaylar ve oldukça renkli kombinasyonlarla karşımıza çıkmaktadır. 2018 yılında dekorasyonda huzur, rahatlık, çok yönlülük ve uygulamalarda ise kişisel yaratıcılık öne çıkacaktır. Bu dekorasyonda şık, gösterişli ve lüks detaylar güçlü bir şekilde kendini hissettirecek ve metal ve ahşabın birlikte kullanıldığı tasarımlar popüler eğilimler olarak dikkati çekecektir.

Rustik ve retro temaların 2018 yılında geri döneceği, modern ve işlevsel bir yaşam alanı için yeni yaklaşımlarla kombinleneceği şimdiden söylenebilir. Çiçek ve hayvan baskılar yine aynı şekilde yeniden karşımıza çıkacak, yumuşak ve pastel tonlarla trend olacak. 2018  ve 2018 yılı yeni dekorasyon fikirleri için şimdiden bunları söylemek mümkün olabilir. Sizlere 2018 trendi 12 ev dekorasyonunu içeren bir galeri hazırladık. Dilerseniz galerimizi tıklayın ve yeni dekorasyon fikirlerine bir göz atarak önümüzdeki yıllara hazırlıklı olun. İşte Yeni Modern Ev Dekorasyonu örnekleri…

Renkli ve Modern Oturma Odası Dekorasyonu

Modern Ev Dekorasyonu 2018

Yeni Ev Dekorasyonu 2018

Modern Ahşap Yatak Odası Dekorasyonu 2018

Yeni ve Modern Banyo Dekorasyonu

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.