Trend Stil

Yine Yeniden Retro Tarzı Ev Dekorasyonu

Retro kelime olarak eskiden trend olan bir moda akımının günümüzde yeniden hayat bulması, moda olmasıdır. Anlam olarak da geri, geçmiş, ters, yani geçmişe dönüş modası da diyebiliriz. Günümüzde ise retro,  moda sektöründe, sanat alanında ve ev dekorasyonunda eskiden bir akım yaratan ve moda olanın günümüze uyarlanması şeklinde kendini gösterir. Ev dekorasyonunda postmodern etkiler istiyor, sıradışı bir dekorasyon tercih ediyor ve retro tarzı benimsiyorsanız  kadife koltuklar, antika büfeler, geometrik desenlerden oluşan duvar kağıtları, aksesuarlar ve küçük objelerle biraz da abartıya kaçarak dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Retro tarzı ev dekorasyonu biraz geçmişe özlem duyanların, farklılıktan hoşlananların, biraz da şehrin bu karmaşıklığından, kalabalıklığından, yoruculuğundan kurtulmak isteyenlerin tercih edeceği ve kendini rahat hissedeceği bir dekorasyon biçimi olma özelliğini koruyor.

Eğer siz de bizimle aynı düşünceyi paylaşıyorsanız hemen galerimizi tıklayın ve size ilham verecek Retro Ev Dekorasyonu örnekleri yakından inceleyin.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.