Oturma Odası , Salon

Yuvarlak Ahşap Yemek Masaları 2017

Salon dekorasyonunda masa seçimi de diğer mobilyalar kadar belki de daha fazla önemlidir. Ailemiz ve dostlarımızla geçirdiğimiz keyifli yemek saatlerini rahat ve konforlu geçirebilmek için seçimimizde oldukça dikkatli olmamız gerekiyor.

Hemen hemen her tür mobilya modeli ve tarzı ile uyumlu bir bütünlük oluşturabilen yuvarlak, ahşap yemek masaları bu konuda kararsız kalan tüketicinin de imdadına koşuyor çoğu zaman. Köşeli masalara göre daha fazla sayıda kişiye hizmet edebilme kapasitesine sahip olan yuvarlak masalar geniş aileler için oldukça ideal olacaktır.

Yuvarlak Ahşap Yemek Masaları 2017

yemek odası buyuk masa modelleri 2017

Yuvarlak, ahşap yemek masası modellerine baktığınızda karşılaşacağınız çeşitliliğin sizi şaşırtacağını düşünüyoruz. Sadece bir masa demeyin, tasarımcılar farklı ayak modelleri, açılır kapanır özellikleri ve renkleri ile yeni modelleri her sezon müşterilerin beğenisine sunuyorlar.

Ahşap yemek masalarının renklerine baktığımızda çok büyük bir çeşitlilikle karşılaşamıyoruz. Bunun nedeni insanların ahşap dokusunu korumak istemesinden kaynaklandığını düşünüyoruz. Yoğunlukla klasik ahşap renginin kullanıldığı modellerde siyah ve beyaz renkler de kullanılabiliyor. Ancak belirttiğimiz gibi ahşabın asıl renginin sıcaklığını hiçbir renk de veremiyor.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.