Ev Aksesuarları

Zarafet ve Sanatın Muhteşem Dansı Moser Kristal

Dünyanın en özel ve seçkin kristal Markası olan ve 1800’lü yıllardan beri çizgisinden asla taviz vermeyen Moser Kristal‘in büyüleyici üretimlerini bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çek Cumhuriyetinin prestiji olan ve eşsiz tasarımları ile uluslararası üne sahip Moser Kristal’in, yetenekli ustalarının, oymacılarının ve kesicilerinin el emeğini sanata dönüştürdükleri sanat eserlerini müthiş bir galeri ile sizlere tanıtmak istiyoruz. Bu kristallerden bir tanesine dahi sahip olabilmenin ayrıcalığını ve hazzını yaşayın istiyoruz. Tamamen el imalatı olan ve her biri sanatsal bir dönemi yansıtan bu muhteşem ürünler kesinlikle saraylara layık ve seçkin sofralara yakışır görsellikte. Koleksiyonerlerin ve seçkin müzelerin yakından takip ettiği ve mutlaka koleksiyonlarında yer verdikleri Moser Kristal ürünleri ünik olarak üretilmekte ve uluslararası arenada seçkin yerlerini almakta.

Eğer Prag’a giderseniz Moser Kristal’i yerinde görebilirsiniz. Ama eğer böyle bir imkanınız yoksa da üzülmeyin. Bu seçkin marka artık ülkemizde Nişantaşı Moser mağazasında siz değerli Moser tutkunlarına hizmet vererek ürünleri tanıtmakta. Kesinlikle hayranlıkla izleyeceğinizden emin olduğumuz Moser Kristal özel tasarımları için galerimize mutlaka bir göz atın. Büyüleneceksiniz. Camın, zarafet ve sanatla buluştuğu bu eşsiz eserler karşısında hayran kalacak ve müthiş bir keyif alacaksınız. O halde daha fazla vakit kaybetmeden galerimizi tıklayın ve bu eşsin ürünleri yakından inceleyin. İyi seyirler..

Büyüleyici Moser Kristal Koleksiyonu (16)

Büyüleyici Moser Kristal Koleksiyonu (20)

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.