Ev Aksesuarları

Zarif ve Özel Dekoratif Sunum Tepsileri

Written by Secret

Son yıllarda ev dekorasyonunda sunum tepsileri ile inanılmaz şık dekorlar oluşturuluyor ve harika sonuçlar alınabiliyor. Metal, gümüş, pirinç, varaklı tepsiler ya da oldukça trend olan aynalı tepsiler ile mükemmel görsellikler elde edilebiliyor. Aksesuarların tepsi içerisinde sunuma hazır şekilde düzenlenmesi ve bu görsellikle dekorasyonda kullanılması güzelliğinin yanı sıra aynı zamanda mekana bir karakter de kazandırıyor. Salon veya oturma odalarında isterseniz sehpaların üzerine, isterseniz masa veya konsol üzeri gibi şık görünmesini istediğiniz her yerde dekoratif sunum tepsilerini kullanabilirsiniz. Özellikle orta sehpa dekorasyonunda ayrı bir güzellikte duran Dekoratif Tepsiler, tepsinin yapısına göre içine yerleştireceğiniz aksesuarlar ile bütünlük sağlarsa çok daha hoş bir görünümü yakalamak mümkün olabilir.

Dekoratif zarif sunum tepsileri her yerde kullanılır. Dresuarlarda, orta ve yan sehpalarda, banyo tezgahı üzerinde, yemek masanızda, konsol ve komodin üzerinde kısacası istediğiniz her alanda kullanılabilir. Dresuar üzerinde çiçek veya dekoratif objeler koyabileceğiniz bir aynalı tepsi mekana karakteristik bir hava katabilir. Banyonuzda misafir havluları veya makyaj temizleme malzemelerinizi koyabileceğiniz şık bir aynalı tepsi ile çok hoş bir görünüm elde edilebilir. Evinizin tarzına göre modern, rustik veya vintage tarzı tepsileri kullanarak yaratıcılığınızı geliştirebilir ve rahatlıkla sizde gösterişli bir sunum tepsisine sahip olabilirsiniz. İsterseniz galerimizi tıklayarak sizlere fikir oluşturması için seçmiş olduğumuz son moda dekoratif sunum tepsilerini inceleyebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.