Anasayfa / Ev Dekorasyonu / 2015 Trendi Asma Tavan Modelleri

2015 Trendi Asma Tavan Modelleri

Yeni bir mekan yaratmak, çağdaş bir dekorasyona sahip olmak ve biraz da farkındalık yaratmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olan Asma tavan modellerini görmelerini öneririz. Asma tavan sadece dekoratif amaçlı yapılan bir uygulama değildir. Aynı zamanda izolasyon görevi de görürler. Asma tavanlar evin içerisindeki hava akışını düzenler ve ferah bir ortam yaratılmasına yardımcı olur.

Modern Asma Tavan Uygulamaları geleceğin dekorasyonunu günümüze taşır. Evinizde sizde asma tavan uygulamak istiyorsanız evin tavanının yüksekliği, büyüklüğü, bütçeniz, ışıklandırma son derece önemlidir. Tüm bunların iyi hesaplanması sonrasında karar verilmesi gerekir. Bunun için biz sizler için araştırdık ve 2015 asma tavan modellerinden en güzellerini ve en uygulanabilir olanlarını seçerek muhteşem bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak modellere yakından bakabilir ve fikir edinebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Fuga Mobilya İle Evinizi Yenileyin başlıklı makalemizde fuga Mobilya, Fuga Mobilya 2016-2017 Mobilya tasarımları ve Fuga Mobilya Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Secret

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Secrethome.net ev dekorasyon fikirleri sunar, site üzerinde ürün satışı bulunmamaktadır.