Dekoratif Çocuk Odası Duvar Bordür Modelleri

Çocuk odası dekorasyonu üzerinde önemle durulması gereken bir konudur. Çocuğunuzun cinsiyetine göre odasının dekorasyonu mobilyalarından, halısına, perdesinden, aksesuarlarına, ışıklandırmasından, rengine kadar bir bütün olarak ele alınmalıdır. Çocuk odası dekorasyonunun en önemli unsurlarından biri de duvar dekorasyonudur. Çocukların beğenisine göre hazırlanacak bir odada, onların minik dünyalarına hitap edecek, onları mutlu kılacak, hayal gücünü artıracak ve kendilerini rahat hissedebilecekleri dekoratif duvar bordürleri eşliğinde enerjik ve sevimli bir dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Sevimli çizgi film ve masal karekterlerinin duvar bordürleri ile çocukların hayatına girdiği, arkadaşlık ettiği, rengarenk, cıvıl cıvıl bordürler çocuk odaları için ideal bir uygulama olabilir. Üstelik çocuk odası bordürlerini duvarlara uygulamakta oldukça pratik. Bordürleri yapıştırmayı düşündüğünüz bölgeyi önceden kalemle işaretliyorsunuz. Ardından bordürün duvara gelecek yüzüne tutkal sürüyorsunuz ve bordürü köşelerinden başlayarak yapıştırıyorsunuz. Bu işlemi yaparken de desenlerin, şekillerin ve resimlerin devamlılığına dikkat etmek gerekiyor. Yapıştırma işlemi tamamlandıktan sonra bir hava alma fırçası ile bordür üzerinde oluşan kabarıklıkları düzleştiriyorsunuz. İşte bu kadar basit. Sizin de rahatlıkla yapabileceğiniz ve çocuğunuzun çok hoşuna gidecek olan çocuk odası dekoratif duvar bordürleri için galerimizi tıklayarak fikir edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Genç Odaları İçin Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde Genç Odası 2016-2017 Duvar Kağıdı Modelleri, Genç Odası Poster Duvar Kağıdı Modelleri ve Resimli Duvar Kağıdı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Optimized with PageSpeed Ninja

Yükleniyor..