Renkler

2018 Trendi Duvar Renkleri

Written by Secret

2018 trendi duvar renklerinde de çeşitlilik, parlak yüzeyler, mat yüzeyler, geometrik motifler, çiçekler, rahatlık, kullanışlılık, gösteriş ve zarafet ön plana çıkıyor. Bu yıl özellikle gri, vanilya, çikolata kahve, fildişi tonları genel renkler olarak karşımıza çıkmakta ve daha çok da duvar boyalarında kendini göstermekte. 2018 duvar boyası trendlerinde bu genel renklerin yanısıra kullanılan kobalt mavi, mor, petrol rengi, fuşya, kırmızı gibi renklerde kombinasyonu tamamlamakta. Mobilyalarınıza uygun renklerdeki duvar boyaları yaşam alanlarınıza farklı ve modern bir hava katmakta ve aynı zamanda da tarzınızı ortaya koymaktadır.

Eğer ev dekorasyonunuzda farklılık arıyorsanız ve duvar renginizi de değiştirmek istiyorsanız sizler için derlediğimiz 2018 İç Mekan Boyamasına ilişkin örneklerimizi mutlaka görmelisiniz. Gelişen teknolojiye paralel olarak Boya Dekorasyonu da kendini geliştirmiş ve artık düz duvarlar yerine  daha dayanıklı, daha şık renk tonlamalarının olduğu uzun ömürlü duvar boyaları karşımıza çıkmaktadır. Çok özel seçenekler, çok özel tekniklerle boyanmış duvar boyama görsellerimizi inceleyebilir ve aradığınız renk ve desene kolaylıkla galerimizden ulaşarak fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.