Renkler

2015 Yılının Moda Rengi MARSALA

Birçoğumuzun şarap rengi diye adlandırdığı, çekici, kışkırtıcı, baktığınızda bordoya yakın gözükse de içinde kırmızıdan kahverengiye doğru bir tonlamanın olduğu, hafif tarçın tonlarının da dikkatli bir gözle seçilebildiği en güzel renklerden biri olan ve adını Sicilya’da yapılan yerel bir tatlı şaraptan alan Marsala 2015 yılının moda rengi olarak çoktan belirlendi. Evet moda otoriteleri tarafından 2015 yılının rengi Marsala olarak seçildi ve tüm tasarımlar, dizaynlar, üretimler de bu renk üzerine yoğunlaştı. 2015 trendi Marsala sanki biraz kibirli, sanki biraz kendini beğenmiş, sanki biraz da içinde gizler barındırıyor gibi. Bu sene her alanda sıklıkla göreceğimiz marsala rengi dekorasyonda da kendini hemen hissettirdi. Böyle bir renk aklımıza hemen klasik bir dekorasyonu getirse de modern dekorasyona uyarlandığında gerçekten insanı şaşırtıcı güzellikte sonuçlar elde edilebiliyor. Romantik bir dekorasyon tercih edenlerinde rahatlıkla kullanabileceği bu duygusal renk ile özellikle yatak odası dekorasyonunda çarpıcı bir etki yaratmak mümkün.

Ev dekorasyonunda her alanda kullanılabilen Marsala, duvardan, halıya, perdeden, aksesuarlara, tekstil ürünlerinden, mobilyaya kadar geniş bir ölçekte mükemmel sonuçlar yaratıyor. Hatta Marsala rengini nötr renklerle kombinlediğinizde, turkuaz ve bu tona yakın yeşillerle tamamladığınızda uyumun en güzelini yakalamış olacaksınız. Mutfakta, banyoda, yatak odalarında, salonda, antre de rahatlıkla uygulayabileceğiniz Marsala için galerimizi tıklayarak size fikir oluşturması için derlediğimiz görsellerimizi inceleyebilirsiniz. İşte 2015 marsala rengi dekorasyon fikirleri….

2015 Marsala Rengi Dekorasyon Örnekleri (7)

2015 Marsala Rengi Dekorasyon Örnekleri (3)

2015 Marsala Rengi Dekorasyon Örnekleri (10)

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.