Mutfak

2018 Tefal Hard Titanium Serisi

Written by Secret

1994 yılından bu güne kadar ülkemizde faaliyet gösteren, en kaliteli ve güvenilir markalardan biri olan Tefal çağdaş tasarımlarına bir yenisini daha ekleyerek mutfaklar da yeni bir dönem başlattı. Yenilikleri ile alanında öncü konumunda olan Tefal, aşınma ve ısıya dayanıklılığı ile en gelişmiş materyal olan titanium kaplamalı mutfak gereçlerini üreterek mutfaklara rahatlığı, kolaylığı ve kaliteyi taşıdı. Tefal Hard Titanium Serisi, tencereler, tavalar, kek kalıpları, düdüklü tencere ve benzeri mutfak ürünleri ile yeni sezonun en popüler markası olmayı başardı.

Modern Tefal Hard Titanium Serisi tencere ve tavaların dışında mutfaklarda kolaylık sağlayan düdüklü tencereler, kek kalıpları, fırın kapları ve benzeri bir çok kullanışlı ve dayanıklı tasarımları ile de Mutfak alanında kaliteli bir şıklık da yaratmakta. Titanium kaplamalı mutfak gereçleri kurşun ve kadmiyum içermeyen, çevreye ve doğaya zarar vermeyen son derece doğa dostu sağlıklı ürünler olarak mutfaklarda yerini almış durumda. Isıyı eşit dağıtan indüksiyon taban, yapışmayan, kolay temizlenebilen, çizilmeyen dayanıklı mutfak ürünleri ile yemekleriniz çok daha lezzetli ve çok daha pratik pişecek.

Galerimizi tıklayarak sizler için seçtiğimiz Tefal Titanium serisi tasarımları inceleyebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.