Renkler

’70’lerin Ruhu Çiçekli Duvar Kağıtları

2015 yılında da bir önceki yılda olduğu gibi çiçekli duvar kağıtları çok revaçta. Özellikle 1970’lerde oldukça popüler olan ve o yılların belirleyici dekorasyon unsuru olan duvar kağıtları artık evlerimizde ve 70’lerin o özgür ruhunu tüm güzelliğiyle duvarlarınıza taşımakta. Yeni çiçekli duvar kağıtları artık silinebilir olma, kolay temizlenme, pratik kullanım ve basit kaplama özellikleri ile günümüzde de oldukça ilgi çekiyor. Eğer vintage esintileri seviyor, feminen dokunuşlardan hoşlanıyorsanız tarzınıza uygun bir çiçekli duvar kağıdı ile evinize hoş ve gösterişli bir hava verebilirsiniz.

Duvarlarınızın belli bir bölümünü, köşenizi bu duvar kağıtları ile kaplayabilir ve mekanı renklendirebilirsiniz. Adeta bir tablo görüntüsünde olan kaliteli ve dayanıklı modern çiçekli duvar kağıtları için galerimizi tıklayabilir ve görselleri inceleyebilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.