Bahçe & Balkon

Bahçe Dekorasyonu İçin Sıradışı Fikirler

Bahçeli bir eve sahipseniz şanslısınız demektir. Baharın ve yazın keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Ama bakımsız, harabeye dönmüş, göze hoş görünmeyen ve sizi sıkıntıya sokan bir bahçede bahar ve yaz size bir keyif vermeyecek dahası görmek bile istemeyeceksiniz. O halde siz de bahçenizi yeniden dekore ederek içinizi ısıtacak, size yaşama sevinci verecek ve huzur bulacağınız bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Bunun için biz bu yazımızda size bahçenizde uygulayabileceğiniz görselliği son derece yüksek ve yaratıcılığı mükemmel olan bahçe dekorasyonundan  bahsedeceğiz.

Bu dekoratif bahçe süsleri için bir şeyleri satın almanıza gerek yok. Eski bir bisiklet, araba lastiği, varil, eski çizmeler, ayakkabılar, sandalyeler, taşlar, eski komodin, sehpa ve benzeri eşyaları kullanabilirsiniz. Tabi bu süsleme sanatında size en büyük yardımı da doğanın kendisi yapacaktır. Rengarenk çiçekleri estetik bir tanzimle teşhir edebilir, muhteşem çiçekli dekoratif alanlar yaratabilirsiniz. Kesinlikle ufkunuzu açacağına ve yaratıcılığınızı arttıracağına emin olduğumuz sıradışı bahçe dekorasyonu uygulamalarını galerimizi tıklayarak inceleyebilir ve siz de bahçenizde kullanacağınız dekoratif alanlar oluşturabilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.