Banyo

Banyo Aksesuarlarında 2018 Modası

Banyo dekorasyonu denilince ilk olarak akla banyo dolapları, lavabo, küvet ya da duşa kabin gelmektedir. Oysa banyoyu güzel gösteren bunların yanısıra kullanılan aksesuarlardır. Bu aksesuarlar banyonuza hayat vermekte, gösterişli kılmakta, hayranlık uyandırmaktadır. Banyoya konulan güzel bir çiçek, bir vazo, dekoratif bir raf, havluluk, mum, tekstil ürünleri hatta sabunlar banyonuzu tamamen değiştirebilir, anlam katabilir. Özellikle de banyo aynalarının önüne konulan aksesuarlar şıklığı tamamlamakta ve fonksiyonel özellikleri sayesinde de size pratiklik kazandırmakta. Artık banyo aksesuarlarında da trend modeller, stiller göze çarpmakta, tasarımlar beğeni toplamakta. Bir çok ünlü modacının koleksiyonlarında yer verdikleri bu oldukça güzel banyo aksesuarları muhteşem kombinlerle banyolarda yerlerini almakta ve zarif görünümleriyle de banyolara estetik katmakta.

Galerimizde yer alan dekoratif banyo aksesuarlarını bizler çok beğenerek derledik ve sizlerinde beğeneceğini umarak galerimize ekledik. Galerimizi tıklayarak bu modern banyo aksesuarlarını inceleyebilir, fikir edinebilir, evinizdeki malzemelerden belki sizlerde yapabilirsiniz. Görseller bizden yaratıcılık ve yakıştırma sizden. İşte banyo aksesuarları..

Dekoratif Banyo Aksesuarları (4)

Dekoratif-Banyo-Aksesuarları-11

Dekoratif Banyo Aksesuarları

Dekoratif Banyo Aksesuarları (2)

Dekoratif Banyo Aksesuarları (11)

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.