Ev Aksesuarları Genel

Cemile Dekoratif Züccaciye Ev Ürünleri

Çeyrek yüzyılı aşkın bir zaman önce züccaciye sektörüne giriş yapan, başarılı tasarımları ile küçük bir girişimin nasıl büyük bir marka haline gelebileceğinin en canlı göstergesi olan Cemile, ülkemizin en ünlü züccaciye markalarından biri haline gelmiştir. Her geçen gün adından daha fazla söz ettiren ve yurtiçinde olduğu kadar yurt dışında da tanınmaya başlayan Cemile sanatsal tasarımları, el emeği göz nuru işçilikleri ile her biri adeta bir sanat eseri olan ürünlerini tüketicinin beğenilerine sunuyor.

Her evin ihtiyacı olan ve her eve işlevsel ancak aynı anda da estetik değeri olan ürünleri sokma gayretinden olan Cemile, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak satıştan önce memnuniyet, estetik, dekoratiflik ve kaliteyi kendine ilke edinmiş bir firma olarak başarısının haklı gururunu yaşıyor.

Daha çok beğenisi yüksek ve zevki bir müşteri profiline hizmet etmekle beraber her tüketicinin en iyiyi hakettiği düşüncesiyle farklı gruplar altında hizmet veren ve bu amaçla üretimlerini her bütçeye ve her zevke göre tasarlayarak koleksiyonlar oluşturan Cemile Züccaciye, kalitesinden ve kendine has seçkin tasarımlarından asla ödün vermiyor. Yenilikleri zamanında takip eden ve bunu ürünlerine ülkemizin sanatsal verileri doğrultusunda yansıtarak ortaya muhteşem güzellikte dekoratif ürünler çıkarmayı başaran firma en iyiyi üretme ve en iyiyi sunma gayreti ile züccaciye sektöründe büyük bir payı yakalıyor.

Yaratıcı tasarımları ile tüketiciler tarafından aranan bir marka olan ve bu doğrultuda mağaza sayısı gittikçe artan Cemile, Dekoratif ürünleri ile en çok takip edilen ve en fazla taklit edilen marka olma özelliği taşıyor. Koleksiyonları içerisinde klasik tasarımların yanı sıra gençlere hitap eden tasarımları da bulunan firma Queen Annabel isimli porselen markası ve Wrandof isimli çatal kaşık ve bıçak markası ile de oldukça beğeniliyor. Kendi tasarımları olduğu gibi koleksiyonlarında ithal tasarımlara da yer veren Cemile zengin çeşitliliği ile tüketicinin tüm ihtiyacını karşılıyor. Ancak kaliteden, sanattan ve el yapımı ürünlerin değerini bilen tüketiciler yine Cemilenin lüks tüketim ürünlerini de tercih edebiliyor.

Galerimizde sizin için seçtiğimiz Cemile Züccaciye Ürünlerinin en güzellerinden örnekleri bulabilirsiniz. Bilgi edinmek için galerimizi tıklayarak bilgi edinebilir ve ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.