Oturma Odası , Salon

Çocuksu ve Hassas Pembe Odalar

Written by Secret

Farklı ve cesur bir dekorasyona sahip olmak ister misiniz? O halde bejleri, beyazları, kahve ve tonlarını, klasik dekorasyon anlayışını bir kenara bırakın ve biraz sizi havalara uçuracak, farklı kılacak, sadece size ve zevkinize hitap edecek, sizi anlatan, duygusal, romantik ve uçarı bir renk seçelim ve onu oturma odasına, salonunuza uygulayalım. Biz sizin için pembe rengi seçtik. Evet çekimserliği, kararsızlığı bir kenara bırakın ve cesaretle pembenin zarif ve romantik dünyasına kendinizi bırakın.

Üstelik pembe dekorasyon sizin feminenliğinizi ortaya koyar ve içinizi ısıtır. Biliyoruz pembe rengin hem de her tonunu dekorasyonda kullanmak bir hayli zor. Çünkü bu tür bir dekorasyon tüm dikkatleri üzerinde toplar ve hataya yer vermez. Tamamen de kadınsı olduğundan bunları diğer dekoratif ürünler ile tamamlamak ve uyumlu hale getirmek de zor. Ancak kabul etmelisiniz ki eğer uyumu yakalarsanız son derece etkileyici ve hemen hemen herkesi havaya sokacak bir güzelliği yakalamış olursunuz.
Pembe oturma odası yaratmak istiyorsanız bunu özellikle modern, vintage, eklektik, romantik bir dekorasyon ile hayata geçirebilirsiniz. Bu tür bir dekorasyonda pembenin açık tonlarından da yararlanabilir, canlı pembeler ile harmanlayabilir ve parlak pembeler ile de odak noktaları oluşturabilirsiniz. Örnekleyecek olursak pembe koltuklar, pembe berjerleri,  çiçek desenli ya da çizgili yastıklar ve minderler ile destekleyebilir ve romantik bir alan yaratabilirsiniz. Ya da sadece pembe bir tekli koltuk ile tüm dikkatleri toplayabilir ve sanki sadece size ait bir köşe olduğunu vurgulayabilirsiniz. Hiç pembe kadife bir berjer ile doğal ahşabın birlikteliğini düşündünüz mü? Emin olun oldukça etkileyici bir görünüm elde edeceksiniz.
Pembe renk salon dekorasyonunda tarzınızı özgürce ortaya koyabilir ve adeta herkese, heryere, zamana meydan okuyabilirsiniz. Ya da daha da koyu bir çılgınlık istiyorsanız pembeyi, yeşil, mavi, beyaz gibi renklerle de kullanabilir ve güçlü bir kadınsılığı, enerjiyi mekanın her noktasına yayabilirsiniz. Nasıl mı? Galerimizde size fikir vereceğini düşündüğümüz pembe dekoratif koltuklar ve pembe salon dekorasyonuna ilişkin örnekleri bulabilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.