Oturma Odası , Salon

Crate and Barrel Modern Koltuk Takımı Modelleri

Doğuş Avenu tarafından 2018 yılında Ülkemizde ilk mağazasını açan Crate and Barrel kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da modern ev tasarım ürünlerini tüketiciyle buluşturmakta ve özgün tasarımlarıyla ile ilham kaynağı olmaktadır. Ev dekorasyonunun tümüne yönelik  ürünleri ile dünyanın en ünlü markası olup müşterilerine keyifli anlar yaşatan Crate and Barrel evinizin her köşesini dekoratif, kullanışlı, yaratıcı ve doğal ürünler ile daha yaşanabilir, keyifli, haz duyacağınız alanlar haline dönüştürmekte. Her türlü ihtiyaca yönelik mobilya, mutfak gereçleri, sofra takımları, aksesuarlar, tekstil ürünleri ve banyo aksesuarlarını içeren geniş ürün yelpazesi ile Crate and Barrel kalite anlayışı ve mükemmel hizmeti ile yaşam alanlarını mükemmelleştiriyor. Crate and Barrel ile farklı bir dünyanın kapıları aralanıyor ve hayaller gerçeğe dönüşüyor.

Crate and Barrel koltuk takımı modelleri ile dünyanın yeniden yorumlanmasına, geleceğe umutla bakılmasına ve sürdürülebilir bir yaşam alanı oluşturulmasına öncülük ediyor. Crate and Barrel’in deri ve ahşap oturma grubu modellerinin  işlevsellikleri ile fark yaratıyor. Crate and Barrel’in ünlü sanatçı ve tasarımcılar ile özel koltuk takımları için galerimizi tıklayabilir ve modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.