Ev Dekorasyonu

Dünya Markası Mozaik Design Güncel Tasarımları

Dekorasyon alanında dünyanın en ünlü markalarını ülkemizde tanıtan ve dekorasyon alanında bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri bünyesinde barındıran Mozaik Design modern yaşamın tüm ögelerini evinize getiriyor. Mozaik Design güncel markaları ile oldukça ilgi çekiyor ve ülkemizin dünyaya açılan penceresi oluyor.  Mozaik Design bünyesindeki doksana yakın dünyaca ünlü markaların kaliteli ve en seçkin ürünleri ile ülkemizdeki müşterilerini dünya modası ile tanıştırıyor.  Koleksiyonlarında yer alan bu lider markaların koltuk, kanepe, sandalye, aksesuar, duvar üniteleri, konsollar, büfeler, sehpa ve mutfak dekorasyonuna dair zengin bir ürün yelpazesiyle size yüzlerce alternatif sunuyor.

Size farklı bir bakış ve yeni bir çizgi sunan Mozaik Design dünyaca ünlü Wittmann markasını da ülkemizde tanıtmaya başladı. Kaliteli, özgün tasarım ve mükemmel el işçiliği ile lider marka durumunda olan Wittmann özel koleksiyonları ile ülkemizde de oldukça ilgi göreceğe benziyor. Sizlere galerimizde Mozaik Design güncel ürünlerinden en güzellerini dosyaladık ve bir galeri hazırladık. Galerimiz tıklayın ve Mozaik Design modern yaklaşımlarını yakından inceleyin..

Sergio Rodrigues Tasarımı Classicon Mole Koltuk (2)

Mozaik Design Dekorasyon-Paper Cabinet

Mozaik Design Dekorasyon-Sweet

Mozaik Design Dekorasyon (3)

Mozaik Design Dekorasyon -Vittoria

Sergio Rodrigues Tasarımı Classicon Mole Koltuk

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.