Bahçe & Balkon

En Güzel Çiçek Saksıları

Çiçeklerin olmadığı bir dünya düşünülemez. Çiçekler insana yaşama sevinci verir, ortamı güzelleştirir ve size sabrı, hoşgörüyü, emek vermeyi ve karşılığını almayı öğretir. Her şeyden önce çiçek bir canlıdır ve güzeldir. Doğar, büyür ve ölürler. Bu nedenle çiçeklere tıpkı bir çocuk gibi önem vermeli, özen göstermeli, toprağıyla, saksısıyla, ışığıyla, mekanıyla onlara güzel bir ortam hazırlanmalıdır.

Baharın geldiği şu günlerde yavaş yavaş bahçe, balkon ve terasımızı bahara hazırlamalı, büyüyen çiçeklerimizin saksını ve toprağını değiştirmeli onlara hak ettikleri değeri vermeliyiz. Şimdi bahçe, balkon, teras, pencere önü, salon çiçekleri için o kadar güzel ve dekoratif saksılar var ki sırf bu saksı modelleri için çiçek büyütmeye karar verebilirsiniz. Çiçeklerin türüne göre değişik ebatlarda, uzun,kısa, yayvan, kare, yuvarlak, seramik, ahşap, metal, plastik, taş gibi malzemelerden üretilmiş modern saksı modelleriyle en güzel çiçekleri siz yetiştirebilirsiniz. Dekoratif saksı modelleriyle kendinize son derece güzel bir mekan hazırlayabilir ve keyif alacağınız bir ortam yaratabilirsiniz. İsterseniz galerimizi tıklayarak sizler için seçtiğimiz en güzel saksı modellerine birlikte bakalım. Biz bu yazımızda daha çok seramik saksı modellerine yer verdik. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz saksı modelleri için galerimizi tıklayın ve yeni saksı modellerine yakından bakın.

En Güzel Saksı Modelleri (8)

En Güzel Saksı Modelleri (9)

En Güzel Saksı Modelleri (16)

 

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.