Ev Tekstili

En Güzel Tek Kişilik Pike Takımları

Written by Secret

Baharın gelmesi ve  sıcakların artmaya başlamasıyla birlikte artık pike takımları da yatak odalarımızda yerini almaya başladı. Sadece yatak odanızda değil fonksiyonel oluşları nedeniyle çok amaçlı olarak yatak odası dışında da her alanda rahatlıkla kullanabildiğimiz yeni tek kişilik pike takımları şimdi oldukça şık ve modern tasarımlarla karşımıza çıkmakta. Bize baharı ve yazı hatırlatan çiçekli pike takımları, örgü, dantel, yumuşak ve sade sıcak renklere sahip modern pike takımları gibi son decere güzel ve şık modelleri ile oldukça zengin bir çeşitlilikle beğeniye çıkmış durumda. Üstelik bu birbirinden güzel ve çekici pike takımlarını yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Sizlerinde galerimizde göreceğiniz gibi o kadar farklı desende, o kadar çok model var ki karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle biz sizin işinizi kolaylaştırmak için en beğendiğimiz modelleri  bir araya getirerek en son moda pike takımlarından oluşan bir galeri oluşturduk.  Siz de bu modellere bakarak bir fikir edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sade ve Beyaz Zarif Çift Kişilik Nevresim Takımları başlıklı makalemizde bembeyaz nevresim modelleri, Beyaz Nevresim Takımları ve Gösterişli Beyaz Nevresim Takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..