Ev Dekorasyonu

Etkileyici Dresuar ve Ayna Modelleri

Written by Secret

Etkili ve hayranlık uyandıracak bir dekorasyona imza atmak istiyorsanız bu yazımızda sizler için seçtiğimiz dresuar ve ayna görsellerine mutlaka bir göz atmalısınız. Vintage ve klasik stil etkileri taşıyan etkileyici konsol ve ayna görsellerimizde altın ve gümüş çerçeveye sahip özel tasarım aynalarla birlikte, bazılarında eskitme ahşap, bazılarında işlemeli oymalı ahşap, bazı modellerde ferforje ayaklı, bazı modellerde ise beyaz ya da siyah lake konsolları bulabilirsiniz. Kesinlikle dikkat çekici ve çarpıcı bir dekorasyonun tam da aranılan mobilyası olan dekoratif konsol ve ayna modelleri için galerimizi tıklayabilir ve klasik dresuar ve ayna modellerini yakından inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alçak Tavanlı Evler İçin Avize Modelleri başlıklı makalemizde alçak tavanlı evler için avize, tavana sıfır avize ve tavana sıfır avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..