Yatak Odası

Fonksiyonel Katlanır Yatak Modelleri

Küçük metrekareli evler, küçük yatak odaları ve bol misafir ağırlanan evlerde pratik çözümler sunan mobilyalar harikalar yaratmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Küçük yaşam alanları için seçilen her mobilya fonksiyonel ve kullanışlı olmalı daha da önemlisi ihtiyaca yönelik özellikler taşımalıdır. Küçük alanları dekore etmek oldukça zordur ve bir o kadar da detay gerektirir. Örneğin yatak odaları ya da misafir odası gibi yaşam alanlarında pratik çözümler sunan duvara monte yataklar yani diğer bir adı ile katlanır yatak modelleri küçük alanlar için en ideal çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Duvara monteli yataklar bu anlamda küçük alanlar için son derece akılcı ve dekoratif bir seçimdir denebilir. Küçük bir hareketle odayı büyütebilir, yatak odası haline dönüştürebilir ve yine küçük bir hareketle yeniden oturulacak bir mekan haline dönüştürebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonunda bilindiği üzere odanın büyük bir kısmını yataklar ve gardıroplar kaplar. Ancak siz yerden tasarruf etmek istiyor, hayatınızı kolaylaştırmayı düşünüyor ve bu doğrultuda bir dekorasyon uygulamayı tercih ediyorsanız işlevsel özelliklere sahip olan duvara monte katlanabilir yatak modelleri tam da sizin aradığınız bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Duvara monteli yatak modelleri bir çok farklı özelliğe ve modele sahiptir. Farklı renk ve fonksiyonel özellikleri ile küçük yaşam alanlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Akıllı çözümler sunan mobilyalar arasında duvara monte yataklar tek dokunuşla bir çalışma masasına yada kitaplığa dönüşebilen tasarımları da içermekte olup bu tasarımlar için  küçük olan alanı en iyi şekilde değerlendirmenin basit bir yolu da denebilir.

Duvara monte katlanır yataklar ahşabın sıcak etkisini yaşam alanlarına yansıtmaktadırlar. Küçük yatak odaları için akıllı çözümler sunan 2018 duvara monteli yatak modelleri yatak odasının görselliğini bozmaz ve düzenli bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu tip bir  tasarımı uygulamak istiyorsanız duvarınızın sağlamlığından emin olmanız gerekmektedir. Duvara monte edilebilen yataklar, yeterince sağlam olmayan ve ince duvarlara sahip alanlar için uygun değildir. Eviniz için duvara monteli yatak modelleri almayı düşünüyorsanız bilinen markaları tercih etmelisiniz. Bu tarz firmaların tasarımları ve üretim malzemeleri uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz, kaliteli ve uyku deneyimi sunan ortopedik özelliklere sahiptir.

Galerimizi tıklayarak sizlere fikir oluşturması için seçmiş olduğumuz işlevsel katlanabilir yatak modellerini bulabilirsiniz.

 

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.