Oturma Odası , Salon

HABİTAT Oturma Grubu Özel Koleksiyonu

Son zamanlarda ülkemizde de oldukça beğenilen Avrupa’nın bir numaralı ev dekorasyon markası olan Habitat, Addresistanbul’da yeni sezon ürünleri ile sizleri bekliyor. Çıkış noktası İngiltere olan ancak tasarımlarıyla hemen hemen tüm dünyada tanınan Habitat Mobilya, klasik dekorasyon anlayışının dışında hazırlanan ve her kesime hitap eden özel tasarımları ile ev modasına yön veriyor. Mobilyadan, aydınlatmaya, aksesuardan, tekstil ürünlerine kadar oldukça geniş bir çeşitlilikte evinizi güzelleştirmek için uğraş veren ve bunu yaparken de bir çok ünlü isimlerle çalışarak özel üretimler gerçekleştiren Habitat Mobilya Oturma Gruplarında da hafif ingiliz havasını görebileceğiniz modellerle karşımıza çıkmakta.

Ev dekorasyonu alanında trenleri zamanında üretimlerine yansıtan hatta yön veren Habitat, evinizde çağdaş bir ortam yaratıyor. Kalabalıklığa tasarımlarında yer vermeyen, sade, rahat ve modern tasarımlarıyla adından söz ettiren Habitat yeni oturma grubu modellerinde de konforu evinize getiriyor. Habitat modern oturma grubu modellerini merak ediyorsanız galerimizi tıklamanız yeterli. Galerimizdeki en seçkin oturma grubu görsellerinde de farkedeceğiniz üzere kaliteli bir doku, yüksek işçilik, konfor, sadelik ve şıklık tüm modellerde kendini hissettirmekte daha ilk bakışta kendisine hayran bırakmakta. Galerimizi tıklayın ve Habitat trend oturma grubu modellerini yakından inceleyip fikir edinin. Daha ayrıntılı bilgi için Addressistanbul Habitat’ı ya da Habitat’ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.


About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.