Ev Dekorasyonu Genel

İstikbal Dekorasyon Modelleri

Written by Secret

İstikbal 60 yıllık bir geçmişe sahip büyük bir firmadır, bine yakın mağazası bulunur. Türk mobilyalarının kalitesini yurt dışına da duyuran bir markadır. İstikbal ürünleri ile tüm Türkiye’yi sarmıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bunların hepsini yerinde öğrenmektedir. Öğrendiğini uygulayan kaliteli mobilyalarının devamını getirmeyi bu yeniliklerle sağlar. Bunca yılın karşılığı olarak mobilya liderliğini göğüslemiş saygın markalar arasındadır.

Her geçen yıl istikbal yeni fikirler ve modern mobilyalarıyla kendini tazeleyen markadır. İstikbal tüketicisine önem veren ve tüketicisinin ne istediğini en iyi anlayan ona bununla ilgili yardımcı olan bir firmadır. Tüketicinin ihtiyacını en iyi şekilde anlar ve ona en iyi hizmeti sunar. İstikbalin amacı mobilya sektöründe daima yenilik ve bu sektörde mobilya standartlarını yükseltmektir. İstikbal kaliteden ve rahatlıktan yanadır. Evlerinde farklılık yaratmak isteyenler, en konforlu ve en şık mobilyaları yine istikbalde bulabilirler. ”Ev concept” mağazalarıyla sektöre hız kazandırmaya devam ediyor. Yeniliklerin peşinde olduğunu bir daha gösteriyordu. İstikbal mobilyaları olan evlerde mobilyalar bir konsept içindedir. İstikbalin diğer bir özelliği budur. İstikbal konsepte uygun çalışır ve mobilyalarını ona göre tasarlar. İstikbalin, indirim ve kampanyalarını takip ederek bu kaliteli mobilyalara daha ucuz ve daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. İstikbal mağazalarında oturma grupları, yatak odası takımları, yemek masaları, konsollar ve genç odaları gibi bir çok aksesuarı bulabilirsiniz. Dekorasyon için ince düşünülmüş birçok şık dekoratif ürün bulunabilir.

İstikbal Dekorasyon Modelleri

Tarihçe

Ufak bir marangoz dükkanında kapı ve cam yapımı başlamıştır. Daha sonrasında yatak odası, dolaplar ve masalar yaparak mobilya sektörüne giriş yapmıştır. Zaman içerisinde işleri iyice büyüttükten sonra fabrikaya geçilmiştir. Fabrikadaki çalışmalarını en düzenli şekilde gerçekleştirmiştir. Piyasayı iyi şekilde takip ederek ona göre hamleler yapmıştır. Tüketicinin ihtiyacını önem almıştır. Tüketicisinin ihtiyaçlarını dinleyerek ona istediğini vermeyi amaçlamıştır. Her yıl kataloglarına yeni ürünler ekledi. Hala bu şekilde devam ederek tüketicisiyle mobilyalarını buluşturuyor. İstikbal mobilyanın misyonu tüketicinin yaşam biçimine ve alışkanlıklarına, insana ve çevreye dost mobilyalar üretmektir.

İstikbal Dekorasyon Modelleri

-Aydınlatmalar; Abajurlar, Avizeler, Lambaderler, Çocuk Odası Aydınlatmaları

-Aynalar; Aynalar, Ledli Aynalar.

-Aksesuar Setleri; Dekoratif Biblo Seti ve beş çeşit aksesuar seti bulunmaktadır.

-Resim Çerçeveleri; Dört çeşit resim çerçevesi seti vardır.

-Tablolar; Tablolar ve Ledli tablolar.

-Sandalyeler; Yemek odası sandalyeleri, Çocuk Odası Sandalyeleri, Puflar ve Sandık Tipi Puflar.

-Portmantoları; Elizya Portmanto, Lima Portmanto, Perla Portmanto, Zenit Portmanto.

-Sehpalar; Zigon Sehpalar, Orta ve Yan Sehpalar.

-Dresuar Setleri; Madrid Min Dresuar, Madrid Dresuar, Omega Dresuar, Side Dresuar, Zenit Dresuar, Golden Lukens Dresuar.

-Kitaplık; Flora Kitaplık, Arya Kitaplık, Fashion Kitaplık, Perla Kitaplık ürünleridir.

 

Sizler için derlediğimiz istikbal dekorasyon modelleri galerimize göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız.

About the author

Secret

5 Comments

  • İstikbal’in dekorasyon için sunduğu ürünler eskiden daha şıktı sanki. Sade sade ürünleri tercih ediyorum ben.

  • Dekorasyon konusu çok karışık ya ben bir türlü ne alsam nasıl yapsam diye karar veremiyorum.

  • Ceviz ve turkuaz renkli bir kitaplık aldım odama o kadar yakıştı ki baktıkça mutlu oluyorum.

  • Bir odada abajur olduğu zaman nedense daha güzel oluyor. Çalışma odasında ise mükemmel duruyor.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.