Ev Dekorasyonu

Küçük Apartman Dairesi Dekorasyon Fikirleri

Günümüz hız çağı. Artık insanlar daha sosyal ve daha tempolu yaşıyorlar. Bu nedenle evlerde geçirilen zamanlar daha kısıtlı. Bu yaşam tarzı da insanları daha küçük evlere, daha kullanışlı mobilyalara itiyor. Şehrin kalabalıklığı, hareketli yaşam insanları apartman dairelerinde yaşamaya yönlendiriyor. Fakat böyle küçük mekanların dekorasyonu nasıl olmalı. İşte bu noktada doğru mobilya seçimi, aydınlatma, duvar boyası rengi ve kullanılacak aksesuarlar çok önemli. Bu nedenle bazı küçük apartman dairesi dekorasyonu fikirlerine ihtiyacımız var.

Küçük apartman dekorasyonunda kesinlikle ihtiyaca yönelik eşya tercih edilmeli ve bu eşyalar da fonksiyonel olmalı. Duvar renkleri mekanı daha ferah gösterecek ve derinlik verecek renklerden seçilmeli hatta biraz da iki renk kullanımıyla sıcak, canlı ve ferah bir ortam elde edilebilmeli. Eşya seçiminde kesinlikle konforlu fakat küçük ebatlı mobilyalar tercih edilmeli, perdelerin sade olmasına dikkat edilmeli, gözü yoracak karmaşık renkler ve desenlerden uzak durulmalı.

İsterseniz daha ayrıntılı bilgi edinmek ve edinilen bilgiyi görsel anlamda da desteklemek için hazırlamış olduğumuz küçük ve modern apartman dekorasyon uygulamalarını içeren dosyamıza galerimizi tıklayarak bir göz atalım. Bu görsellerde çeşitli ebatlardaki küçük apartman dairelerine uygulanmış olan dekorasyon örnekleri yer almakta. Eğer böyle bir evde yaşıyorsanız kesinlikle işinize yarayacağını düşündüğümüz bu görselleri yakından incelemek için galerimizi tıklayınız…

Küçük Apartman Dairesi  Dekorasyon Fikirleri (6)

Küçük Apartman Dairesi  Dekorasyon Fikirleri

Küçük Apartman Dairesi Dekorasyon Fikirleri (4)

Küçük Apartman Dairesi  Dekorasyon Fikirleri (12)

Küçük Apartman Dairesi Dekorasyon Fikirleri (3)

Küçük Apartman Dairesi  Dekorasyon Fikirleri (7)

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.