Mutfak

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri

Günümüz dünyası tempolu bir yaşamı gerekli kılıyor. Çok daha fazla hareket, gelişen dünyanın hızına yetişmek ve günü dolu dolu yaşamak bizleri biraz daha dışarıya itiyor ve evde geçirilen zamanları en aza indiriyor. Bu tempolu yaşam bizleri daha küçük alanlarda yaşamaya itiyor ve dolayısıyla daha pratik eşya seçimine, az eşya ile en güzel ve ferah dekorasyonu uygulamaya itiyor. Eğer sizin de yaşam tarzınız buna uyuyorsa ve küçük bir eve sahipseniz dekorasyonunuzu da iyi planlamalı, mobilya seçimlerinizi buna göre yapmalısınız. Mesela mutfağınız. Küçük bir mutfağı nasıl dekore edersiniz. Hem alandan kazanmalı, hem gösterişli olmalı, hem sizin rahatça hareket edebileceğiniz, kullanışlı bir mutfak olmalı. Bunun için mutfağınızın duvar renginden, mobilyasına kadar seçimlerinizde açık renkleri tercih ederek genişlik hissini uyandıracak uygulamaları tercih etmelisiniz. Dolapların fonksiyonel olması işinizi kolaylaştırabilir.

SecretHome.net ekibi olarak sizlere yardımcı olması ve fikir oluşturması için küçük mutfak dekorasyonu görsellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Galerimizdeki küçük mutfak modellerinde sizinde göreceğiniz üzere her alan ustalıkla dekore edilmiş ve işlevsel ürünler tercih edilmiş. Bu görseller küçük mutfaklarında son derece gösterişli olabileceğini bizlere göstermiş. İsterseniz hemen galerimizi tıklayarak en güzel küçük mutfak modellerine bir göz atabilirsiniz…

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.