Oturma Odası , Salon

Modern Yan Sehpa Modelleri

Evinizin dekorasyonunu en güzel mobilyalar, en güzel tekstil ürünleri ve en güzel aksesuarlarla yapmış olsanız bile her zaman tamamlayıcı mobilya ürünlerine ihtiyaç duyarsınız. Bu ürünler genelde, sehpa, dresuar, yan sehpa, zigon ve belki servis arabası, dolap ve bar gibi ürünlerden oluşur. Ancak bunlar içerisinde en fonksiyonel ve bizim hayatımızı kolaylaştıracak işlevselliğe sahip olan kuşkusuz yan sehpalardır. Her an elimizin altında, kitabınızı, fincanınızı, tv kumandasını ve benzeri eşyaları hemen koyabileceğiniz, hiç yorulmadan elinizi uzattığınızda alabileceğiniz yaratıcı yan sehpa modelleri çeşitlilikleriyle her dekorasyon stiline uyum sağlamakta ve tamamlayıcı özelliğiyle de mekana şıklık katmakta.

Size birbirinden güzel yan sehpa modellerini içerir güzel bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak modelleri inceleyebilir ve klasik, modern, retro, rustik gibi birçok yan sehpa görsellerine yakından bakarak fikir oluşturabilirsiniz. İşte fonksiyonel yan sehpa modelleri.

Modern Yan Sehpa Modelleri (5)

Modern Yan Sehpa Modelleri (6)

Modern Yan Sehpa Modelleri

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.