Renkler

Rasch Duvar Kağıdı African Queen Koleksiyonu

Rasch Duvar Kağıtlarının “African Queen” koleksiyonunu mutlaka görmelisiniz. Rasch African Queen duvar kağıtları evinize kara Afrika’nın büyüleyici güzelliklerini, doğasını, gizemini, egzotizmini getiriyor.  Afrika artık evinizde. African Queen duvar kağıtları ile dilerseniz bir safariye katılabilir, isterseniz Afrika’nın kızılımsı kahverengi topraklarında dolaşabilir, isterseniz de Afrika kültürünü içinizde hissedebilirsiniz. Afrika’nın vahşi doğal ortamını evinize getiren, tutkulu, ateşli ve büyüleyici duvar kağıtlarında Afrika desenlerini, metalik efektleri, çekiciliği ve Afrika’nın gizemini görebilirsiniz.

Sizi tamamen etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek olan Rasch African Queen koleksiyonu ile sizi bir Afrika turuna çıkarıyor. Kolay temizlenebilen, ışığa dayanıklı, doğa dostu, zararlı madde içermeyen güvenilir Rasch duvar kağıtlarını kullanmanız için bir çok neden var. Estetik, dayanıklılık, trend, sağlık, güvenilirlik, sıradışılık, sanatsallık ve inanılmaz bir çekicilik. Hanna Home Türkiye temsilcisi Rasch bu büyüleyici koleksiyonu ile duvar kağıdına bakış açısını değiştiriyor.

Rasch African Queen Koleksiyonunda deri parçalarının incelikle dokuya yedirildiğini, yılan derisi ve kürk gibi desenlerin müthiş Afrika renkleri ile birlikteliğini, metal efektleri, kırçıllı dokuları görebilir, salt Afrika’ya özgü en güzel kahve, bej, vizon, sarı, siyah ve grileri görebilirsiniz. Galerimizde sizlere inanılmaz bir Rasch African Queen duvar kağıdı modelleri yer almakta. Afrika’ya bir seyahat düşünüyorsanız ilk adım olarak evinizde küçük bir Afrika yaratabilir, Afrika’yı hissedebilirsiniz. Büyüleyici duvar kağıtları için galerimizi tıklayınız.

Rasch African Queen Duvar Kağıdı Modelleri (20)

Rasch African Queen Duvar Kağıdı Modelleri (23)

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.