Ev Dekorasyonu

Roche-Bobois Trend Mobilya Koleksiyonu

1950’li yıllarda Jocques Roche tarafından Alexandre Dumas Tiyatrosu’nun satın alınması ve yerine iki mağaza açmasıyla kurulmuş olan ve oğulları tarafından da geliştirilen Roche Bobois, en mükemmel, en çağdaş mobilyaların yaratıcı markasıdır denilebilir. Çünkü her Roche Bobois ürününün kendine has bir tarzı vardır ve her bir ürün gerçekten özeldir. Sanki özel tasarlanmış gibidirler. Roche Bobois mobilyaları yaratıcı fikirler taşırlar, tasarlayanın adeta bir imzası bulunur ürünlerde. Üstelik her bir mobilya sanki tüketicinin tam da beklentisini sunar gibidir. Kaplamasıyla, rengiyle, tasarımıyla, ahşabıyla sanki müşteriye özeldir.

Roche-Bobois mobilyaları bir sanat eseri gibidir. Tasarımları ile Roche-Bobois dünya markası haline gelmiştir. Dünyanın dört bir yanına özel üretim mobilya dağıtımı gerçekleştirilmektedir. Kanepeler, masalar, sandalyeler, yataklar, büfeler, koltuklar, dolaplar, aksesuarlar, aydınlatma ürünleri, tekstil ürünleri dahil bir evde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bünyesinde barındıran kesinlikle üst düzey mobilya grubuna dahildir ve en seçkin ürünlerini en seçkin müşterilerine sunmaktadır.

Roche Bobois trend olan modern mobilya koleksiyonlarının yanı sıra geleneksel mobilya üretimleri ile de büyük bir kitleye hitap ediyor. Roche Bobois’in mobilya koleksiyonu fransız sanatını temsil eder ve her üründe kaliteli malzeme ve özgün tasarımlar içerir. Roche Bobois trend mobilya koleksiyonları 2017 sezonunda oldukça renkli ve son derece sıcak tasarımları içinde barındırmakta. Kırmızılar, morlar, maviler, griler adeta dünyaya renk katıyor. Fonksiyonel mobilyalar ile de hayata pratiklik kazandırıyor. Herkesin hayalinde mutlaka bir Roche Bobois mobilyasına sahip olmak yatıyor demek sanırız doğru bir yaklaşım olacaktır. Galerimizde Roche Bobois Trend Mobilya Koleksiyonuna ait en güzel ürünleri bulabilirsiniz. Galerimizi tıklayarak ürün görsellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

 

 

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.