Mutfak

Solingen En Yeni Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Written by Secret

Dünyanın en ünlü çatal kaşık ve bıçak takımı markası olan Alman GGS Solingen yeni tasarım çatal kaşık ve bıçak modelleri ile yine mutfaklarda yerini alıyor. Solingen çatal kaşık ve bıçak setleri yüksek teknoloji kullanılarak özel paslanmaz Alman çeliğinden üretilmiştir. Solingen yeni çatal kaşık ve bıçak setleri çizilmez, eğilmez, kalitelidir.

Solingen çatal kaşık ve bıçak takımları çizilmez. Ürünler özel sandıklar içerisinde satışa sunulmuştur. Ürünler kolaylıkla yıkanabilir. İster elde yıkamada, isterse makinede rahatlıkla yıkanabilmektedir. Solingen yeni çatal kaşık ve bıçak setlerinde 12 adet yemek kaşığı, 12 adet çatal, 12 adet bıçak, adet tatlı kaşığı, 12 adet tatlı çatalı, 12 adet çay kaşığı, 1 adet kepçe gibi ürünler yer almaktadır.

Solingen garantili çatal kaşık ve bıçak setleri uzun ömürlüdür ve dayanıklıdır. Sizler için Solingen’in özel koleksiyonundan en güzel çatal kaşık ve bıçak setlerini seçtik. Müthiş bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayın ve ürünleri yakından inceleyin.

 

Bir önceki yazımız olan Basamaklı Ahşap Mutfak Merdivenleri başlıklı makalemizde ahşap basamaklı tabureler, Ahşap mutfak merdivenleri ve modern mutfak merdivenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • solingen çatal bıçak takımı
  • solingen 96 parça nadine mat altın çatal bıçak takımı

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..