Yatak Odası

Yatak Odalarında Asma Yataklar İle Salıncak Keyfi

Written by Secret

Yatak odası dekorasyonunda farklılık arıyor ve sıradışılıktan hoşlanıyorsanız çılgın asma yatakları görmeden sakın yatak odanızı dekore etmeyin. Yaratıcı ve bir o kadar da gösterişli olan dekoratif asma yataklar size çocukluğunuzu yeniden yaşatabilir ve çılgınlıklar yaptırabilir. Yapımı yaratıcı zeka ve el becerisine dayanan bu muhteşem salıncaklı yatak tasarımları aslında hiç de o kadar zor değil. Yaparken de yatarken de çok hoşunuza gidecek olan dekoratif asma yatak modelleri ile muhteşem bir görselliği yatak odanızda yaşayabilirsiniz.

İsterseniz kendinizin yapabileceği isterseniz de yaptırabileceğiniz asma yataklar için gerekli olan şeyler aslında çok basit. İhtiyacınız olan bir yatak ve zincir ya da halatlar. Tavana monte edeceğiniz kancalara takılan halatlar ya da zincirleri yatağınızın dört köşesine yine kancalar ile monte ediyorsunuz ve isteğinize göre yerden yatağı yükseltiyorsunuz. Halat ya da zincir kullanımı tamamen sizin zevkinize kalmış. Ama eğer yatağınız ahşap ise halatlar son derece şık duracaktır. Ferforce ise zincir daha güzel olacaktır. Bu tamamen size kalmış. Nasıl mı? Galerimizde sizlere ilham verecek çok güzel asma yatak modellerine ait görseller yer almakta. Galerimizi tıklayarak dekoratif asma yatak modellerini yakından inceleyebilir ve yatak odanızda yapacağınız uygulama için fikir edinebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Doğal Ahşap Yatak Başlıkları başlıklı makalemizde ahşap yatak başı modelleri, Ahşap yatak başlıkları ve Dekoratif Doğal Ahşap Yatak Başlıkları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • salincakli yatak
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1840 tfDOjGMN46jbFHunHrSHazYLQT39FPveD-6upXTDTxZxGkbFatczY46Z6XX0TRsW 347c1291e53a51a27e8e5957a39abf5d7e91e725&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • yatak odası salincak dekor

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Web sitemiz dekorasyon fikirleri, ev dekorasyon ve mobilya dekorasyon konularında içerik üretmektedir.

Yükleniyor..