Ev Tekstili

Yeni Trend 3d Perde Modelleri

3d trendi artık iç mekan dekorasyonunda da güçlü ve başarılı bir şekilde kendini gösterdi. Özellikle perde modellerinde yaratıcı, sıradışı ve baştan çıkarıcı tasarımlarıyla farklı bir dünyanın kapılarını araladı. Pencereleriniz artık hem dekoratif olarak süsleniyor hem de perde tasarımlarındaki oldukça gerçekçi efektlerle bizleri bambaşka dünyalara götürüyor. Modern üç boyutlu perde tasarımlarında kimi zaman bir ormanda, kimi zaman bir deniz kenarında, kimi zaman İstanbul’da, kimi zaman Newyork’ta gezinirken kendinizi bulabilirsiniz. Sizi içine çeken, büyüleyici modelleriyle trend 3d perde tasarımları sıradışı bir dekorasyonun kapılarını aralıyor ve yeni bir bakış açısı getiriyor.

Dekoratif 3d Perde Modelleri evinize farklı bir perspektif, sıradışı bir yansıma, ilginç bir pencere kapatma örneği sunuyor. Farklılıktan hoşlananlar, kendi tarzını yaratmak isteyenlerin karşısına üç boyutlu perde modelleri ideal bir seçim olarak çıkıyor. Sizlerin fikir edinmesi için çok güzel bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak sıradışı 3d perde modellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.