Yılbaşı İçin Dekorasyon Fikirleri

2018 yılı sona eriyor ve 2018 yılı yeni başlangıçlar ve yeni umutlarla geliyor. Yeni yılı karşılamaya çok az kaldı. Evinizi yılbaşına hazırlamak için geç kalmış sayılmazsınız. Eğer yeni yılı evde sevdiklerinizle beraber ya da yalnız karşılamayı istiyorsanız o halde işe hemen başlamalısınız. Sizin işinizi kolaylaştırmak için biz çok güzel yılbaşı dekorasyonu görselleri hazırladık. Size ilham verecek, harekete geçirecek yılbaşı temalı dekorasyon fikirlerini sizler için araştırdık ve çok güzel bir galeri oluşturduk.

Klasik yılbaşı dekorasyonunun vazgeçilmezi olan çam ağacı bu yıl yine evimizi süsleyecek ve dekorasyonun ana eksenini oluşturacak. Ancak artık yılbaşı ağaçları sadece yeşilin hakim olduğu rengin dışına çıktı ve beyaz, pembe gibi tonlarda da yılbaşı ağaçları dekorasyonda yerini aldı. Tabi isterseniz kendi ağacını farklı malzemeler kullanarak kendiniz de yapabilirsiniz. Örneğin kuru dallar, çalılar, evinizdeki salon bitkiniz sizin çam ağaçlarınız olabilir. Yılbaşı ağacınızı ışıklı küçük lambalar, pırıltılı yılbaşı topları, yıldızlar, noel babalar, minik objeler, süs bastonlar  ve benzeri aksesuarlar ile süsleyebilir ve etkileyici bir ağaç yaratabilirsiniz. Duvarlarınızı sarkıt ışıltılı süsler, klasik yılbaşı çorapları, toplar, sarkaçlarla süsleyebilir, evinizi mumlarla donatabilir ve yılbaşı ruhunu yakalayabilirsiniz.

Elbette kırmızı, yeşil, beyaz olmazsa olmazları yılbaşının. Ancak siz yine farklı bir tarza yönelebilir ve her rengin kullanıldığı bir dekorasyona da gidebilirsiniz. Kışa özel dokumalar, kırmızı yastıklar, örtüler, parıltılı kumaşlar, karbeyazı kumaşlar ile bir kombin oluşturabilirsiniz. Eğer evinizde çocuklar varsa işe hemen başlayabilir, onları mutlu edecek süslemelerle gülümsemelerini izleyebilirsiniz. Camın önüne özel bir bölüm  ayırabilirsiniz. Şöyle dışarıdan görünebilecek şekilde. Yanıp sönen göz alıcı ışıkların muhteşem güzelliği ile pencere önlerinden merdiven korkuluklarına, antreden mutfağa kadar her alanı süsleyebilirsiniz.

Mesela bir köşeyi yılbaşı için dekore edebilirsiniz. Ağacınızı yerleştirebilir, hediyeleri ağaca asabilir, altına koyabilir, kırmızı peluşlar serebilir ve muhteşem bir görüntü yakalayabilirsiniz. Sizi yılbaşına bu kadar hazırladıktan sonra galerimize mutlaka bakmanızı isteriz. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel Yılbaşı Ev Dekorasyon modelleri için galerimizi tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir