Mutfak

Yılbaşı Masa Düzeni Nasıl Olmalı

Eğer yeni yıla evde ailemiz ve dostlarımızla birlikte gireceksek, muhteşem bir masada onları ağırlamak isteriz. Güzel bir yılbaşı masası için süslemelere çok para harcamaktansa, dikkat çeken masamızı kendimiz oluşturabiliriz. Çiçekler, mumlar, biblolar, kaseler, kadeh ve boncuklar masamız için gerekli olan aksesuarlar.

Yılbaşının sembolik rengi olan kırmızı, masamıza da hakim olabilir. Altın, gümüş ve yeşil tonları da böyle bir masa için uygun olur. Yeniyıl masasını simli mumlar, parlak fiyonklarla süsleyebiliriz. Açık renk takımlarımızı farklı renklerde aksesuarlarla tamamlayabiliriz. Mumlar, masaya farklı bir hava katacaktır. Ortamı biraz ışıltılı tutmak ve gösterişli bir ambiyans yaratmak iyidir.

Tabi ki odadaki avizeden sandalyelere kadar, istediğimiz her yeri süsleyebilir veya sadeliği tercih edebiliriz. Ama asıl amaç arkadaşlar ve dostlarla eğlenceli saatler geçirebileceğimiz şık bir masa hazırlamak. O zaman her servisin köşesine yerleştireceğimiz minik hediye paketlerimizle gecemizin sürprizini tamamlamış olalım…

Siz de bu fikirlerden yola çıkarak gösterişli yılbaşı masası hazırlamak istiyorsanız galerimizde yer alan örnek dekoratif yılbaşı masası süsleme görsellerine bakarak fikir edinebilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.