Oturma Odası , Salon

Aldora Mobilya Oturma Grubu Modelleri 2015

Written by Secret

2001 yılında mobilya sektörüne koltuk ve kanape üretimiyle adım atan, kısa süre içerisinde yatak ve baza üretimi ile ilerlemesine devam eden ve günümüzde ev dekorasyonu için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri de üreterek dünya standartlarında üretim gerçekleştiren Aldora Mobilya, kısa bir süre içersinde çok hızlı bir gelişim göstererek ülkemiz genelinin dışında yurt dışında da mağazalar açarak dünya çapında kendine bir yer edinmiştir.

Mobilyanın sadece bir ihtiyaç olmayıp yaşantımızın en temel faktörü haline geldiği, hayatımızı şekillendirip, daha iyi, daha kaliteli ve daha mutlu bir hayat sürebilmek için vazgeçilmez olduğu günümüzde Aldora Mobilya bu anlayıştan hareketle her dekorasyon tarzına ve her kesime hitap eden, renkli, konforlu. kaliteli ekonomik modelleri ile dikkat çekiyor. Özellikle Aldora Koltuk Takımları oldukça iddialı modellere sahip. Konforlu ve kaliteli oldukları daha ilk bakışta hissedilebilen, dayanıklı, modern oturma grubu modelleri ile Aldora Mobilya, zengin koleksiyonları ile size geniş alternatifler sunuyor.

Aldora Mobilyanın Alba Deluxe, Amore Deluxe, Antalya Deluxe, Duru Deluxe, Ege Deluxe, Marlin Deluxe, Aster Maxi, Avanos Maxi, Florya Maxi, Berfu Maxi, Drina Maxi, İvme Maxi, Boğaziçi, Demond, Cross, Orlando Koltuk Takımı Modellerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Aldora Mobilya Yeni Oturma Grubu Modellerine galerimizi tıklayarak ulaşabilir, fikir edinebilirsiniz. Eviniz için en uygun koltuk takımını Aldora Mobilya’da bulabilirsiniz.

Aldora Mobilya Oturma Grubu Modelleri (2)

Aldora Mobilya Oturma Grubu Modelleri (4)

Aldora Mobilya Oturma Grubu Modelleri (5)

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.