Ev Dekorasyonu

Antreler İçin Dekoratif Avize Modelleri

Antre Dekorasyonunda en dikkat edilen ayrıntı kesinlikle aydınlatma elemanlarının görselliği ve işlevselliğidir. Kuşkusuz antre dekorasyonu için aydınlatmaların önemi çok büyüktür. Eve ilk giriş yeri olduğu için ilk izlenim her zaman önemlidir ve evin genel dekorasyonu hakkında ipuçları verir. Bu nedenle dekorasyonda aydınlatma seçimi daha da bir önem kazanır.

Eğer çok geniş bir antreniz yoksa, antre avizesinin fazla büyük olmaması gerekir. Bu alanı oturma odası gibi düşünmemek gerekir. Kapıdan girişte göze hoş gelecek, iyi ışık veren bir avize her zaman için en doğru seçimdir ve yeterlidir. Evinizin dekorasyon tarzına göre çeşitli seçenekler arasından modern ya da antik görünümlü bir avize seçebilirsiniz. Hatta antre aydınlatma ürünlerinizi antrede kullanılan diğer aksesuar ve mobilya elemanlarına göre de seçebilir ve bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Mesela vintage, modern, country ya da klasik.

Her oda gibi antre için de modern antre avize modelleri tercih edilebilir. Küçük olan antreler için tercih edilebilecek modern antre avize çeşitlerinin ebatları da küçük olmalıdır. Küçük yapılarda antik veya modern görünümlü seçilebilir. Aksi taktirde küçük olan alana kullanacağınız büyük avize oldukça kötü bir görünüm sergileyecektir. Büyük Antreye Uygun Avize Modelleri  daha çok çift avize veya büyük objeli ışıklandırmalar şeklinde olabilir. Bu avizeler abajur veya apliklerle desteklenebilir. Sportif seçeneklerde kullanılabilecek renkli şekilli avizeler,  avangard tarzını sevenler için kristal taşlı antre avize modelleri kullanabilir. Antrelerde sıklıkla kullanılan yansıtmalı avize modelleri hem ışık saçma açısından hem de duvarlara verdiği şekillerden dolayı da tercih edilebilir.

Galerimizde birbirinden güzel antre avize modellerine ait görseller yer almaktadır. Galerimizi tıklayarak sizler için seçmiş olduğumuz antreler için dekoratif avize modellerini inceleyebilirsiniz.

 

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.