Ev Dekorasyonu

Dekorasyonda Heykel Kullanımı ile Sanat ve Estetik Vurgusu

Evinizin dekorasyonunda sanatsallık, estetik, nadirlik ve sıradışılık olsun istiyorsanız bir de heykel kullanmayı deneyin. Özellikle büst, torso ve heykellerin antik dönemlerden beri insanların olduğu her yerde dekoratif amaçlı kullanıldığı bilinmektedir. Güzel sanatların belkide en çok göze hitap eden bir kolu olan heykeltraşlığın yüksek sanatsal değerini ve estetiğini  evinde yaşamak, görmek ve hissetmek isteyenlerin tercih edebileceği dekoratif heykelleri evinizde her yerde kullanabilirsiniz. Modern ve minimalist tarz dekorasyonda, zen, fengshui gibi asya tarzı dekorasyonlarda ve özellikle neoklasik dekorasyonda rahatlıkla kullanılabilen dekoratif heykeller son derece ilgi görmekte ve bu doğrultuda da dekorasyon fikirlerine etki etmektedirler. Gelişen estetik algı ve beğenisi yüksek talepler çerçevesinde dekorasyon stiline göre mermerden, kilden, ahşaptan, bakır, kalay, alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilen heykellerle göz zevkine hitap edebilir ve kaliteli bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Antrenizdeki dresuarınızın üzerinde sergilediğiniz bir büst oldukça etkili bir giriş yapacaktır. Banyonuzda bir torso, salonunuzda bir kadın ya da erkek heykeli, kitaplığınızda, şöminenin yanında, sehpada daha küçük ebatlı heykellerin muhteşem etkisini doğru bir aydınlatma ile iki katına çıkarabilirsiniz. Bunun için spot aplik, led aydınlatma ürünlerinden yararlanabilir ve heykele odaklanmayı sağlayabilirsiniz. Size fikir oluşturması için secrethome.net olarak zorlu bir tarama yaptık ve heykel kullanımına ait dekorasyon fikirlerini içeren bir galeri hazırlamayı başardık. Sizde dekorasyonunuzda farklılık yaratabilir, sanatsal ve dekoratif heykellerle hayranlık uyandırabilirsiniz. Galerimizi tıklamak için acele edin.

İç Mekanlarda Heykel Kullanımı Fikirleri (14)

İç Mekanlarda Heykel Kullanımı Fikirleri (22)

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.