Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonunda Grinin Elli Tonu

Written by Secret

2018 ve 2018 yılının trend renkleri arasında şimdiden yerini alan gri ile evinizi dekore etmek istermisiniz. Gri ile dekore edilmiş zarif ve gösterişli bir salon, rahatlatıcı griye sahip bir oturma odası, dinlendirici ve huzur verici gri bir yatak odası, asil gri bir banyo ya da enerji verecek gri tonlarına sahip bir mutfak.

Gri renk ilk bakışta soğuk bir renk gibi görünse de rahatlatıcı etkisi ve canlı renklerle kombinasyonu sayesinde oldukça başarılı dekorasyonlara imza atabilir. Gri nötr bir renktir ama uygun bir tonlama ile etkisi güçlü, çarpıcı ve ilgi çekicidir. Özellikle de grinin açık tonları huzur ortamı yaratır, beyazla muhteşem, canlı renklerle ise modern bir görünüm verir. Gri dekorasyon, yeşil, sarı, fuşya, pembe, kırmızı, beyaz  ve mor ile kombinlenirse oldukça uyumlu ve estetik bir görünüm elde edilir.

Dekorasyonda minimalist bir stili benimsiyorsanız sizin renginiz kesinlikle gri olmalı. Eğer dekorasyonunuzda modern bir tarz, yenilikçi bir yaklaşım istiyorsanız Gri Dekorasyonu denemenizi öneririz. Galerimizde sizler için en güzel gri dekorasyon fikirlerinden muhteşem örnekler yer almakta. Örnekleri inceleyebilir ve sizde evinizde uygulayabilirsiniz.

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.