Ev Dekorasyonu

Evimiz Küçük Ama Dekorasyon Sorun Değil

Dekorasyonda renk ve ışığın profesyonelce ayarlanması inanılmaz sonuçlar verebilir. İdeal ve etkili bir konsept için algımıza ufak oyunlar oynayacak bazı sırların devreye alınması fena bir fikir değil. Evimiz bize küçük gelebilir, bu bazen bir tercihin sonucudur, bazense zorunluluk. Dekoratif küçük ev için yaratıcılık gerekir. Bu evlerde güzellik, estetik ve görsellik küçük detaylarda saklıdır.

Küçük ev dekorasyonu ilk etapta bize bir hayli zor gelebilir. Önemli olan nasıl bir dekorasyon istediğimiz. Dekoratif küçük bir ev için ilk adım olarak gün ışığından en fazla nasıl yararlanabileceğimizi bulmamız gerekli. Mobilyalar veya kalın perdeler pencereleri veya ışık gelebilecek antreleri kapatmamalı. Ara bölmeler saydamlaştırılabilir, büyük boy aynaları kullanılabilir. Mobilyalar hantal ve ağır parçalar yerine katlamalı veya portatif parçalardan oluşmalı.

Modern küçük ev dekorasyonunda renklerin açık ve pastel tonlarda olması önemli. Çok fonksiyonlu dolaplar mutfak gibi küçük alanlar için birebir. Ufak askılar dolap kapaklarına takılarak mutfak eşyalarının asılmasına yarayabilir. Baharatlık veya diğer malzemeler için dar alanlar ufak raflarla değerlendirilebilir. Katlamalı masalar, duvara ya da tezgaha monte edilebilen modeller, istediğimiz yerleşimi bize sağlayacaktır. İç aydınlatmalarda gereksiz yere avize ve süslü abajurlardan uzak durmak adına LED aydınlatmalar bize avantaj sağlar.

Galerimizde bize ilham kaynağı olabilecek birbirinden güzel küçük metrekarelere sahip ev dekorasyon uygulamaları yer almakta. Dilerseniz galerimizi tıklayarak küçük ev dekorasyon örneklerine yakından bakalım.

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.