Ev Aksesuarları

Evinize Tarz Katacak 2017 Ahşap Saatler

Yaşam alanlarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan dekoratif duvar saatleri, gerek tarzları gerekse farklı formları ile dekorasyonu tamamlayan küçük ancak etkili ögeler. Farklı tarzlara ve zevklere hitap edebilen binlerce farklı model arasından seçim yapmak bir hayli zor ancak yazımızın devamında dekorasyona uygun duvar saati nasıl seçilir, nelere dikkat edilmelidir tüm detayları ile size yol gösterecektir.

Duvar saatleri bir çok farklı materyal ve model seçeneği ile hemen her yerde bulunabilen dekoratif parçalar, seçim yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bir çok nokta var bunlardan en önemlisi kullanacağınız mekanın büyüklüğüdür. Seçeceğiniz duvar saatinin boyutu ile onu kullanacağınız odanın boyutu doğru orantıda olmalıdır, ancak bu şekilde mekanın dekorasyonu daha uyumlu ve şık bir stile sahip olabilir.

Diğer bir nokta ise duvar saati seçerken mekanın dekorasyon tarzına uygun, tamamlayıcı tasarımlar seçmektir, yani klasik bir dekorasyon tarzına modern bir saatin hoş durmayacağı gibi modern bir dekorasyonda klasik çizgilere sahip bir model seçimi yanlış olacaktır. Duvar saatleri kullanılacakları mekanın tarzıyla uyum sağlamalı ve görseli tamamlamalıdır. Eğer bir mekan içinde ahşap dokular ön plana çıkıyor ve dekorasyonun tarzında belirgin bir rol oynuyorsa duvarda kullanacağınız dekoratif duvar saati aynı şekilde yaratmak istenilen etkiyi mekana başarılı şekilde yansıtmalıdır.

Bugün yazımızda yer vereceğimiz modeller gerek renkli tasarımları, gerekse modern görünümleri ile yaşam alanlarına tarz katan ahşap saat modelleri. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan 2017 ahşap duvar saati modelleri arasında son dönemde oldukça popüler eskitilmiş ahşap görünümleri ile mekana sıcak ve dekoratif bir stil kazandırıyor. Galerimizde yer verdiğimiz 2017 ahşap duvar saatleri bir çok tanınmış ev dekorasyon alışveriş sitesinde kolayca bulunabilir, beğendiğiniz modeller için konu altından bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.