Çocuk Odası

Fuga Mobilya Trend Genç Odası Modelleri

Gençler hareket serbestliği olan, kendilerine özel, enerjik, dekoratif ve anlam taşıyan bir odaya sahip olmak isterler. Fuga Mobilya’da gençlerin bu isteklerini görerek onların dünyalarına hitap eden genç odası modelleri ile gençlerin gönlünü fethediyor. Farklı stili ve yaratıcı tasarımları ile mobilya sektöründe çok özel bir konuma sahip olan Fuga Mobilya genç odası tasarımları ile büyük ilgi görüyor.  Özellikle en beğenilen modeli olan Mio, Fair ve Jevel ile genç odalarında Fuga Mobilya sınır tanımıyor.

Eğer zıtlıklardan hoşlanan bir genç odası isteniyorsa kesinlikle Fuga Mobilya Mio genç odası ideal bir seçim olabilir. Hem kızlara hem erkeklere de hitap eden Mio genç odasında ahşabın sadeliği ile beyaz rengin mükemmel uyumu enerji açığa çıkarılmış ve hem çocuksu aynı zamanda da ciddi bir tasarım ile gençlere önemli olduklarını hatırlatan bir tasarım ortaya çıkarılmış. Fuga Mobilya Jevel genç odası ise tam kızlara göre. Hem enerjik hem feminen özellikler taşıyan ve yuvarlak hatların ön planda tutulduğu Jevel genç kız odası yine içerisinde zıtlıkları barındırmakta ve gençlerin dinamizmini yansıtmakta. Fuga Mobilya Fair genç odası ise özgürlüğe odaklı bir model olarak karşımıza çıkmakta. Tam da genç erkeklerin ruhuna hitap eden, konforlu ve rahat sıradışı bir tasarım olarak Fuga genç odası koleksiyonları içerisinde yer almakta. Fair genç odası sıradışılıklarla dolu. Kitaplığı, geniş yatağı, ahşabın duruşu bu modelin en göze çarpan özellikleri arasında görülmekte.

Fuga Mobilya en yeni üç modelinin dışında da birbirinden güzel ve gençlere hitap eden modelleri ile gençleri yeni bir dünya yaratmak üzere satış mağazalarında bekliyor. Biz işinizi kolaylaştırmak ve bir fikre sahip olmanız adına güzel bir galeri hazırladık. Galerimizi tıklayarak Fuga Mobilya genç odası modellerini inceleyebilir ve tarzınıza uygun bir modelde karar kılarak Fuga Mobilya satış mağazalarına gidebilirsiniz.

 

 

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri !Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.