Ev Aksesuarları

Kadın Temalı Ayna Modelleri

İlkçağlardan beri kadın ya çok istenen ya da çok ötelenen bir konumda olmuştur. Sanat yapıtlarında, edebiyatta, toplumsal hayatta kimi zaman adeta kutsal bir varlık gibi işlenmiş kimi zaman da tüm kötü fikirlerin anası olarak gösterilmiştir. Ama en çok da güzel sanatlar alanında kadın teması işlenmiştir. Kadın heykelleri, kadın portreleri, kadın resimleri gibi. Kadının zarifliği, estetiği öyle güzel verilmiş ki bir masa aynasında, aynaya bakan kadın aynadaki kadın figüründe adeta kendisini görür. Sanki o aynaya bakan kadına bu senin güzelliğin, senin yansıman der gibidir. Bir sanat eseri inceliğinde yapılmış kadın figürleri o kadar ustalıkla ve estetik anlayışla bütünleşmiş ki bir aynayla hangisi figür, hangisi ayna ayırt etmek oldukça güç. Evet kadından bahsediyoruz kadın figürlerinin dekoratif aksesuarlarda kullanılmasından bahsediyoruz.

Galerimizi incelediğinizde sanat eserleriyle karşılaşacaksınız. Muhteşem güzellikte yaratılmış kadın figürleri sanki o sonsuzluğu çağrıştıran aynadan dışarı fırlamış gibi. Bu kadın temalı aynalar için ne söylesek az. En iyisi galerimizi tıklayın ve sözünü ettiğimiz dekoratif kadın figürlü aynaları yakından inceleyin.

Kadın Temalı Ayna Modelleri (6)

Gift Cloud Kadın Temalı Ayna Modelleri (6)

Kadın Temalı Ayna Modelleri (2)

Gift Cloud Kadın Temalı Ayna Modelleri (7)

Kadın Temalı En Zarif Ayna Modeli

About the author

Secret

Leave a Comment

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.